STEEL Ascot AQ10SFF-D-5FI NA

Inductie fornuis
inductie fornuis met 5 zones, Nuvola (mat wit)5 zonesNuvola (mat wit)
Grote afbeelding Ascot AQ10SFF_D_5FI NA
×
varianten
5 jaar garantie 5 jaar garantie
Volledige dekking van STEEL. De voorwaarden staan onderaan deze pagina
Meer info

    STEEL Ascot serie

    De serie waar dit model bij hoort - en waar die voor staat.

    Klassieke Engelse stijl met moderne technologie. Verfijnde details zoals sierlijke knoppen en handgrepen. Beschikbaar in diverse kleuren en afwerkingen. Standaard uitgerust met combi-stoomovens en soft-close deuren.Meer info Steel Ascot

    Waarom dit apparaat?

    De belangrijkste redenen om voor dit model te kiezen - en of het bij u past.

    Vragen over deze termen? Bekijk onze witgoedbegrippen van A tot Z.

    Past hij bij u?

    De eerlijke voor- en nadelen voor uw situatie - ook als dit apparaat het niet wordt.

    Kies deze als…

    • u vaak twee gerechten tegelijk maakt: dit fornuis heeft meer dan één oven, dus twee temperaturen naast elkaar
    • de stijl van uw keuken daarom vraagt: STEEL is strak en industrieel: rvs met grote metalen knoppen

    Kies iets anders als…

    Twijfelt u? Bel 035 691 8115 - wij adviseren u net zo makkelijk een voordeliger apparaat als dat beter past.

    Bij een fornuis beginnen we bij de breedte en uw elektra. Daarna pas bij hoe hij eruitziet - hoewel dat bij fornuizen ongewoon zwaar meetelt.

    Welk fornuis past bij u? ›
    Martijn van De Schouw Witgoed

    Tip van De Schouw

    Een fornuis van 60 cm past bijna altijd; bij 90 of 100 cm moet u ook de aansluiting en de afzuigkap meenemen in de keuze.
    - Martijn, De Schouw Witgoed

    Beschrijving Ascot AQ10SFF-D-5FI NA

    De volledige productomschrijving.

    Lees verder

    De Steel Ascot 100/3 Nuvola is een tijdloos fornuis dat elegantie en kracht perfect in balans brengt. De zuivere witte tint met chromen afwerking straalt frisheid en luxe uit. Dit model vormt het stralende middelpunt in moderne en landelijke keukens, en combineert hoogwaardige inductietechniek met ambachtelijke Italiaanse bouwkwaliteit. De drie ovens en vijf inductiezones maken dit fornuis tot een echte alleskunner voor wie design en prestaties wil samenbrengen.

    De Ascot-serie is het paradepaard van Steel Cucine: handgemaakt in Italië en vervaardigd uit hoogwaardig roestvrijstaal. De Nuvola-uitvoering onderscheidt zich door haar lichte, serene uitstraling, gecombineerd met solide metalen knoppen en robuuste ovendeuren. Achter dit verfijnde design schuilt pure kookkracht.

    Professionele prestaties
    De vijf inductiezones, waaronder twee flexzones, bieden ongeëvenaarde precisie. Dankzij de boosterfunctie van 3,7 kW per zone kook je water of soep razendsnel. De drie ovens - multifunctioneel (70 L), conventioneel (39 L) en stoom/pizza (34 L) - zorgen voor totale controle over elk gerecht. Van knapperige pizza’s tot sappige ovenschotels, alles is mogelijk met één fornuis.

    Italiaans vakmanschap
    De zuivere witte afwerking in combinatie met chroomdetails maakt de Nuvola tot een verfijnd kunstwerk in de keuken. Elk fornuis wordt geleverd met een complete set accessoires: pizzasteen, braadsledes, draaispit en stoomflacon. De kwaliteit is voelbaar in elk detail - van de perfecte sluiting van de ovendeuren tot de stille werking van de ventilatoren.

    Belangrijkste kenmerken van de Steel Ascot 100/3 Nuvola:
    • 5 krachtige inductiezones met 2 flexzones en boosterfunctie tot 3,7 kW per zone
    • 3 afzonderlijke ovens met samen 143 liter inhoud en 9 kookprogramma’s
    • Zuivere witte kleur (Nuvola) met chromen details en klassieke Italiaanse uitstraling
    • Inclusief pizzasteen, draaispit, RVS- en geëmailleerde braadsledes, stoomflacon en geleiders
    • Energieklasse A en CE-gecertificeerd voor veiligheid en efficiënt energiegebruik
    • Handgemaakt in Italië, 5 jaar volledige fabrieksgarantie

    Past dit fornuis?

    Een fornuis vraagt vaak meer dan een gewoon stopcontact. Alles om te passen en aan te sluiten op een rij.

    De maten

    • Buitenmaten (h×b×d)900-920 x 999 x 599-625 mm. (hoogte tot 97 cm. met apart bestelbare verhogingsset)

    De aansluiting

    zwaarder dan 3 fasen - 14 kW aansluitwaardeVraagt een zware krachtstroom-aansluiting.
    In hoogte verstelbaarKlopt, met behulp van een apart bestelbare verhogingsset kan de maximaal opgegeven hoogte bereikt worden

    Onze vakkundige monteurs verzorgen de aansluiting. Twijfelt u over uw meterkast? Bel 035 691 8115.

    Heeft u in de keuken al een krachtstroomaansluiting?

    Mooi - dan sluiten onze vakkundige monteurs dit fornuis bij de bezorging voor u aan. Geen aanpassing nodig.

    Installatie

    De elektra dient op een speciale perilex stopcontact aangesloten te worden. Wij adviseren u dit door een erkende installateur uit te laten voeren. Let hierbij op de benodigde aansluitwaarde i.v.m. de aanwezige elektrische voorzieningen in uw meterkast.

    Gebruik buiten Nederland. Aangezien dit inductie fornuis volledig elektrisch is, kan en mag dit fornuis zowel in Nederland, Belgie als elders in het buitenland geplaatst en gebruikt worden. Let echter wel op de benodigde aansluitwaarde i.v.m. de elektrische aansluiting.

    Hoe klinkt hij?

    Hier zijn we liever eerlijk dan flatteus.

    1 Wat betekent 36 dB?

    20 dB 90 dB fluistergesprek 30 dB stille kamer 40 dB gesprek 60 dB stofzuiger 75 dB dit apparaat gebruik · 36 dB(A)
    dit apparaat

    Bij gebruik doet dit apparaat 36 dB(A). Ter vergelijking: fluistergesprek rond 30 dB, stille kamer rond 40 dB, gesprek rond 60 dB en stofzuiger rond 75 dB. Geluidsbeleving is persoonlijk - oordeelt u zelf.

    Ons advies. Geluidsbeleving is persoonlijk - oordeelt u zelf. Twijfelt u of dit bij uw ruimte past, dan denken we graag met u mee.

    Komt het apparaat in de woonruimte of een open keuken? Bel 035 691 8115 of plan een afspraak in de showroom - we bespreken graag wat in uw situatie het beste past.

    Past een ander apparaat beter bij u?

    Vergelijk apparaten die bij u passen.

    Vergelijkbare apparaten, met het verschil ten opzichte van het apparaat dat u nu bekijkt.

    Waar let u vooral op?

    Dit is onze eigen volgorde. De kaart die wij vooropzetten staat hiernaast groen gemarkeerd.

    Dit apparaat STEEL fornuis inductie Ascot AQ10SFF-D-5FI nuvola

    STEEL fornuis inductie Ascot AQ10SFF-D-5FI nuvola

    • 5-pits
    • Wit
    • Beide ovens A

    Het apparaat dat u nu bekijkt - leg de alternatieven hiernaast.

    Meest gekozen STEEL fornuis inductie Genesi GQ10SFF-5FI rvs

    STEEL fornuis inductie Genesi GQ10SFF-5FI rvs

    • 5-pits
    • Rvs
    • Beide ovens A

    Zelfde breedte en plaatsing - past op dezelfde plek

    • €780 voordeliger
    • eco-stand
    Ons advies

    €780 goedkoper én beter op eco-stand én pannenherkenning.

    Verder houdt u oveninhoud (70 liter) en kookzones (5).

    Wat ons betreft de betere koop.

    € 7.869,00 - € 780 goedkoper
    Meer kookzones ILVE fornuis inductie wit PDI106NE3/WH

    ILVE fornuis inductie wit PDI106NE3/WH

    • 6-pits
    • Wit
    • Beide ovens A

    Zelfde breedte en plaatsing - past op dezelfde plek

    • €1.154 voordeliger
    • meer kookzones (+1, 6 om 5)
    • kleinere oven (-5 liter, 65 om 70)
    • kortere garantie (2 jaar)
    Ons advies

    €1.154 goedkoper, maar u levert in op oveninhoud én garantie.

    Met 6 kookzones kunt u meerdere pannen tegelijk aan - handig als u vaak met meer gangen of voor een gezelschap kookt.

    Verder houdt u hetzelfde energielabel (A).

    Let wel: de STEEL komt uit ons hogere merksegment - bouwkwaliteit en onze eigen service wegen voor veel klanten zwaar. Zoekt u de langste levensduur en zekerheid, dan blijft de STEEL het waard; wilt u meer apparaat voor minder, dan is de ILVE een sterke keuze.

    € 7.495,00 - € 1.154 goedkoper
    Goedkoper FALCON fornuis Elise 100 inductie zwart

    FALCON fornuis Elise 100 inductie zwart

    • 5-pits
    • Zwart
    • Energieklasse A

    Zelfde breedte en plaatsing - past op dezelfde plek

    • €1.410 voordeliger
    • bridge-functie
    • kleinere oven (-1 liter, 69 om 70)
    • geen opbergruimte onder oven
    Ons advies

    €1.410 goedkoper, maar u levert in op oveninhoud én opbergruimte onder oven.

    Verder houdt u kookzones (5) en hetzelfde energielabel (A).

    Let wel: de STEEL komt uit ons hogere merksegment - bouwkwaliteit en onze eigen service wegen voor veel klanten zwaar. Zoekt u de langste levensduur en zekerheid, dan blijft de STEEL het waard; wilt u meer apparaat voor minder, dan is de Falcon een sterke keuze.

    Prijs op aanvraag Deze prijs mogen wij online niet tonen. Bel ons voor de prijs.

    Gekocht bij De Schouw - dan staat er iemand voor u klaar

    Onze service, garantie en wat klanten van dit model vinden.

    • Familiebedrijf sinds 1936 - in 2026 negentig jaar witgoed leveren, plaatsen en repareren vanuit Bussum.
    • Vakkundige bezorgdienst, vakkundige monteurs, vakkundige servicedienst - wij plaatsen én repareren zelf, met mensen in vaste dienst.
    • Ook na de koop bereikbaar - één telefoontje naar de zaak en u spreekt iemand die het apparaat kent, geen callcenter.

    Uit onze winkelreviews

    Keurig op tijd geleverd, oude machine mee, en de monteur nam rustig de tijd voor uitleg.Trustpilot-review over De Schouw - bezorging & installatie

    Specificaties

    Alle technische gegevens op een rij.

    Breedte
    100 cm breed
    Aantal branders / zones
    5-pits
    Soort oven
    Combi stoomoven
    Productcode fabrikant
    AQ10SFFD5FI Ascot
    Assortiment lijn
    STEEL Ascot
    Soort
    fornuis
    Kleur
    Wit
    Kleur naam officieel
    Nuvola (mat wit)
    Soort kookgedeelte
    Inductie
    Energieklasse
    Beide ovens A
    Ovenfuncties
    Inhoud
    70 liter
    Binnenmaten oven (h x b x d)
    430 x 470 x 350 mm.
    Kenmerken fornuis
    Meerdere ovens, Opbergruimte onder oven
    Mag strak tussen 2 kasten geplaatst worden
    Ja
    Inhoud tweede oven
    39 liter
    Binnenmaten 2e kleine oven (h x b x d)
    430 x 260 x 350 mm.
    Powermanagement
    Geen
    Zuinigheid
    A
    Kenmerken (Fornuis)
    • braadspit
    • grillfunctie
    • grote en kleine grill
    • hetelucht
    • inductie STEEL: Inductie
    • kinderslot
    • onder- en bovenwarmte
    • opberglade onder de oven
    • pizzafunctie
    • PowerBoost
    • restwarmte-indicatie
    • stoomfunctie in de oven
    • twee ovens

    Info van fabrikant

    Wat de fabrikant over dit model en de serie vertelt.

    STEEL apparatuur Onze productspecialisten hebben de belangrijkste eigenschappen van de fabrikant overgenomen en voor u op een rij gezet:

    Algemene gegevens:

    - Merk: Steel Cucine
    - Serie: Ascot
    - Model: 100/3 Inductie (AQ10SFF-D-5FI NA)
    - Kleur: Nuvola (Wit)
    - Afwerking: Chrome
    - Type: Vrijstaand inductiefornuis met 3 ovens
    - Energieklasse: A
    - Land van herkomst: Italië
    - Garantie: 5 jaar volledige fabrieksgarantie

    Inductiekookplaat:

    - Aantal kookzones: 5, waarvan 2 flexzones
    - Vermogen per zone: 2 × 1,85 kW | 1 × 2,1 kW | 2 × 2,1 kW
    - Boosterfunctie: tot 3,7 kW per zone
    - Totale aansluitwaarde: 16 kW
    - Bediening: metalen draaiknoppen, traploos instelbaar
    - Veiligheid: restwarmte-indicatie, kinderslot, automatische uitschakeling
    - Kookoppervlak: krasbestendig keramisch glas, onderhoudsvriendelijk

    Ovens:

    - Aantal ovens: 3 - multifunctioneel (70 L), conventioneel (39 L), stoom/pizza (34 L)
    - Temperatuurbereik: tot 315 °C
    - Functies: hetelucht, grill, convectie, boven-/onderwarmte, pizzastand, ontdooien, stoomfunctie
    - Binnenafmetingen: 430×470×350 mm | 430×260×350 mm | 430×470×170 mm
    - Binnenafwerking: geëmailleerd staal, eenvoudig te reinigen
    - Deur: drievoudig glas, koel aan buitenzijde
    - Koelventilator: automatisch actief
    - Verlichting: dubbele halogeenlampen

    Accessoires:

    - 3 draadroosters (2 grote, 1 kleine oven)
    - 3 braadsledes (1 RVS, 2 geëmailleerd)
    - Draaispit met motor
    - Pizzasteen met schep
    - Stoomflacon
    - Telescopische geleiders (2 sets)
    - Gietijzeren wokring
    - Push-pull opberglade
    - Uitneembare RVS-zijpanelen

    Techniek & aansluiting:

    - Aansluitwaarde elektrisch: 16 kW
    - Aansluiting: 400V, 3-fase Perilex
    - CE-keurmerk: ja
    - Koeling: geforceerde luchtcirculatie
    - Geluidsniveau: 36 dB
    - Veiligheid: temperatuurbeveiliging en overspanningsbeveiliging

    Afmetingen & installatie:

    - Breedte: 998 mm
    - Hoogte: 898 - 945 mm (verstelbaar)
    - Diepte: 598 - 655 mm
    - Gewicht: ±130 kg
    - Plaatsing: vrijstaand of tussen keukenkasten
    - Hoogteverstelling: stelpoten tot 5 cm
    - Minimale afstand tot muur: 50 mm
    - Onderlade: push-pull met ventilatie

    Prestaties & energie:

    - Opwarmtijd tot 200 °C: ±6 min
    - Energieverbruik (hetelucht): 0,91 kWh/cyclus
    - Standby-verbruik: <1 W
    - Energieklasse: A
    - Officiële dealer: Steel Nederland

    Garantie

    De garantieperiode en voorwaarden.

    Bij aankoop van een STEEL fornuis inductie Ascot AQ10SFF-D-5FI nuvola ontvangt u 5 jaar volledige garantie. Deze garantie bestaat uit dekking van de voorrijkosten, het arbeidsloon en de benodigde onderdelen. In het 3e tot en met het 5e jaar wordt alleen het op dat moment geldige voorrijtarief in rekening gebracht.

    Wat valt er niet onder deze garantie?
    Storingen welke voorkomen uit gebruikers fouten vallen niet onder garantie. Daarnaast worden kunststof onderdelen welke gescheurd, afgebroken etc. niet onder de garantieregeling geschaald. Voor de volledige garantievoorwaarden, zie de Steel website www.steel-cucine.com.

    Wat te doen bij een storing?
    Wij adviseren u om allereerst rechtstreeks contact met ons op te nemen. Natuurlijk is het ook mogelijk om contact op te nemen met de fabrikant, maar dan zijn wij niet op de hoogte van uw storing en kunnen wij u dus niet ondersteunen. U kunt ons het beste per mail info@deschouwwitgoed.nl of per telefoon op nummer (035) 69 18 115 bereiken.
    Uw storing zal vervolgens besproken worden met Steel Nederland en vervolgens zal - afhankelijk van de uitkomst van dit gesprek, uw woonplaats en de planning - worden besloten of de service dienst van De Schouw Witgoed of van Steel Nederland naar u toe zal komen.Hierover zult u gebeld worden, zodat er direct een afspraak gepland kan worden.

    Online aanmelden
    Indien gewenst kunt u uw storing ook online aanmelden. Daarmee heeft u directe communicatie met de fabrikant. Gebruikt u voor de aanmelding onderstaande link: Steel service formulier

    Contactgegevens Steel Nederland:
    Indien u rechtstreeks contact wenst op te nemen met Steel Nederland dan kunt u hen per e-mail bereiken via infonl@steel-cucine.com.

    Downloads

    Handleiding, energielabel en documenten.

    Vragen over dit apparaat (0)

    Gesteld door klanten, beantwoord door een collega van De Schouw.

    Twijfelt u over de maat of de aansluiting? Een collega van De Schouw leest uw vraag en typt zelf het antwoord.

    Stel uw vraag over dit apparaat

    Vandaag antwoord nodig? Bel 035 691 8115.

    Stel uw vraag over dit apparaat

    Er zijn nog geen vragen gesteld over dit product - u bent de eerste.

    Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google Privacybeleid en de Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

    Betaalmethodes
    Uitstekend Op basis van 3.839 reviews
    ds asf, 28 augustus Betrouwbaar bedrijf met aantrekkelijke prijzen Zowel de ITHO afzuigkap als de Miele inbouw koelkast/vriezer in onze keuken moesten worden vervangen. Hoewel we dit spannend vonden, wilden we hiervoor niet meer de keukenwinkel inschakelen die onze keuken heeft geplaatst. Die is namelijk duur, slecht in communiceren en heeft op internet inmiddels veel negatieve reviews waar zij niet op reageren (kennelijk interesseert hen dit niet). Daarom zijn we op zoek gegaan naar een witgoedbedrijf met eigen keukenmonteurs (in loondienst), zodat de bestelde keukenapparatuur en de montage onder de verantwoordelijkheid vallen van hetzelfde bedrijf. Dat leek ons handig voor het geval er onverhoopt iets mis zou gaan. Ook wilden we pas ná de montage kunnen betalen. Uiteindelijk kwamen we hiervoor uit bij De Schouw Witgoed in Bussum, dicht bij ons in de buurt. We werden door hun verkopers goed, deskundig, snel en vriendelijk geholpen bij het uitkiezen van voor onze keuken geschikte keukenapparatuur. Daarbij helpt het als je zelf actief dingen uitzoekt (zoals de maten) en precies weet wat je wel en niet wilt (zoals bepaalde functies). De prijzen bij De Schouw Witgoed voor de door ons uitgekozen Novy afzuigkap en Liebherr inbouw koelkast/vriezer, inclusief montage, vonden wij aantrekkelijk. Nadat we hun offerte hadden geaccepteerd kwam de keukenapparatuur al snel bij hen binnen en kon er, in overleg met ons, op korte termijn al een afspraak worden ingepland voor de levering en montage hiervan (zelfs tijdens de zomervakantie periode). We hebben gevraagd of zij een ladder mee zouden nemen (die geschikt is voor onze houten vloer) en dit is aan ons toegezegd, maar de monteur had desondanks geen ladder bij zich. Dat vonden wij niet fijn. Ook hebben we van tevoren gevraagd wat we vóór de montage konden voorbereiden. We hoefden volgens hen alleen onze oude koelkast en vriezer leeg te maken. Maar in de bevestigingsmail, die we op zondag (minder dan 24 uur vóór de montage) van hun planning ontvingen, stond vermeld: "Om de levering soepel te laten verlopen willen we volgende punten graag onder uw aandacht brengen: - Kunnen deuren voldoende open en zijn de deurposten en klinken beschermd? - Is de vloer van de te volgen route, waar wij de goederen moeten neerzetten, afgedekt? - Zijn de drempels goed beschermd? - Is de looproute vrij van obstakels? Wanneer bovenstaande punten niet of niet goed worden opgevolgd zijn wij niet verantwoordelijk voor beschadigingen aan deuren, wanden en/of vloeren.". Het bovenstaande hadden we liever eerder vernomen, temeer daar we hier ruim van tevoren expliciet naar hadden geïnformeerd. Vlak voordat de monteur bij ons op de stoep stond zijn we dan ook erg druk geweest met opengeknipte verhuisdozen, verhuisdekens, bubbeltjesfolie, dik papier etc. om alles te beschermen en af te dekken. Gelukkig hadden wij deze spullen toevallig al in huis, maar dat zal bij de meeste mensen waarschijnlijk niet het geval zijn. Er zijn 2 monteurs bij ons geweest voor de montage. Zij waren zeer beleefd, vriendelijk en werkten heel netjes. Vooral het inbouwen van de koelkast/vriezer bleek een lastige klus. Grote complimenten voor deze monteurs! Helaas is er tijdens de montage wel schade ontstaan aan het front/deurpaneel van onze koelkast. Toen we de monteur hierop wezen, gaf hij direct aan dat hij dit zou melden en dat er contact met ons zou worden opgenomen om dit op te lossen. Nadien ontdekten we ook een deukje in de voorkant van de schacht van de afzuigkap en een buts in het vetfilter van de afzuigkap. Ook bleek de deur van de vriezer niet goed afgesteld te zijn, want deze sloot niet goed waardoor ijsvorming ontstond. We hebben overal foto's van gemaakt en De Schouw Witgoed hiervan per e-mail op de hoogte gesteld. Vervolgens is er nog twee maal een andere monteur bij ons geweest. Wederom een zeer vriendelijke, behulpzame en beleefde man. Hij heeft de deur van de vriezer beter afgesteld zodat deze nu goed sluit, de beschadiging aan de koelkast met verf behandeld alsmede de schacht en het vetfilter van de afzuigkap vervangen. Eveneens grote complimenten voor deze monteur! Hoewel de kleur van de verf (ook nadat deze is opgedroogd) helaas veel donkerder is dan de kleur van onze keuken, vinden we het wel heel netjes dat De Schouw Witgoed zich heeft ingespannen om alles zo goed en snel mogelijk op te lossen. De Schouw Witgoed hebben wij ervaren als een betrouwbaar bedrijf met aantrekkelijke prijzen. In de toekomst bestellen we hier graag weer. FO van Zandijk, 20 augustus Goede prijs Goede prijs, levering ook goed J.M. Versteeg, 11 augustus Maakt beloftes waar Andere witgoed-leveranciers boden op hun website de beoogde wasmachine uit voorraad aan, maar bleken bij nadere informatie pas dagen later te kunnen leveren. Bij De Schouw klopte de belofte wel. Goede prijs, vriendelijke telefonische service. Ook de bezorgdienst was prima in orde. Ik had tegen keurig tarief inclusief plaatsing besteld en had aangegeven dat er in een kast eerst een droger moest worden verwijderd voordat de wasmachine kon worden geplaatst. Dat werd allemaal zonder problemen en heel zorgvuldig gedaan. Ben prima te spreken over het geheel. Kooj, 25 augustus Zeer tevreden, Het hele proces van offerte, aankoop, levering en installatie was uitzonderlijk goed. Zeer professioneel! De mannen van installateur Sathena hebben ook uitstekend werk geleverd. Erwin Smallenburg, 28 juli Goed advies en snelle levering. ML, 24 juli Eerlijke en transperante en klantgerichte service Er werd constructief en goed meegedacht over de aanschaf van een fornuis en nadat ik akkoord had gegeven werd ik nog gebeld met de vraag of ik met een aantal eigenschappen rekening had gehouden die mogelijk minder fijn waren ( 2-3 fasen fornuis op een 2 fasen aansluiting). Er werd dus eerlijk en transparant gecommuniceerd en echt gekeken wat het beste paste. Heel fijne service. Robert Wijnen, 18 augustus De klantenservice is uitstekend De klantenservice is uitstekend, omdat het plaatsen van de wasmaschine niet geheel vlekkeloos verliep en ik de klantenservice hiervan op de hoogte had bracht, hebben ze het buitenverwachting uitstekend opgelost zonder dat ik hier om vroeg. De installatie kosten werden mij omgaand terugbetaald en met de post werd ook nog een mooie fles witte wijn bezorgd. Klantenservice heel hartelijk bedankt en bij zo een service kom je graag terug om te winkelen. Simone Janssen, 5 augustus Hele nette en vlotte communicatie Hele nette en vlotte communicatie. Je wordt goed op de hoogte gehouden en de verzending verliep netjes. Mijn fornuis is aangesloten en waterpas gezet en al het verpakkingsmateriaal werd meegenomen, evenals het oude fornuis. Fijne ervaring. Robbert Tiemens, 4 augustus Goed advies in de winkel Goed advies in de winkel! Snelle en adequate levering en montage. Edward, 11 augustus Nieuwe Liebherr inbouw koelkast Gisteren is mijn nieuwe koelkast geleverd en vakkundig door de medewerker van Sathena geplaatst. De wijze waarop de Schouw Witgoed per email met de klant over de bestelling, de betaling en de levering communiceerde was zeer goed. Menig bedrijf kan daar een voorbeeld aan nemen. Edward Michiel Huberts, 30 juli Tevreden van begin tot eind! Richard, 31 juli Snelle levering en prima service door… Snelle levering en prima service door de bezorger.