Belling FARMHOUSE 100DF CRM

gas fornuis met 5 branders, creme
  • Belling FARMHOUSE 100DF CRM gasfornuis met 7-pits kookplaat en multifunctionele ovens
  • Belling FARMHOUSE 100DF CRM crème kleur met chroomaccenten
  • FARMHOUSE 100DF CRM oven met digitale timer en Easy Clean emaille binnenbekleding
×Grote afbeelding Belling FARMHOUSE 100DF CRM
×

Meer opties

€ 1.999,00

Gratis bezorging in Nederland
Ook op zaterdag levering in heel NL
Betaal achteraf binnen 30 dagen met Klarna
Nieuw: Betaal in 3 termijnen met iDEAL in3

    Beschrijving FARMHOUSE 100DF CRM

    Lees verder

    De Belling FARMHOUSE 100DF CRM is een klassiek ogend fornuis van 100 cm breed, uitgevoerd in een elegante crème kleur met chroomaccenten. Dit model combineert een traditioneel ontwerp met moderne functionaliteiten. Ideaal voor wie houdt van koken in stijl, zonder concessies te doen aan prestaties. Of je nu dagelijks kookt of uitgebreide diners bereidt, dit fornuis biedt ruimte, overzicht en veelzijdigheid.

    De gaskookplaat is uitgerust met zeven branders, waaronder een krachtige wokbrander van 4 kW. De gietijzeren pannendragers zorgen voor stabiliteit en een professioneel uiterlijk. Dankzij de automatische ontsteking en thermobeveiliging is koken op gas veilig en eenvoudig. Het geëmailleerde oppervlak is bovendien gemakkelijk schoon te maken.


    Multifunctionele ovens en aparte grill
    De FARMHOUSE 100DF CRM beschikt over drie gescheiden ovencompartimenten. Links vind je een multifunctionele heteluchtoven met 54 liter inhoud. Perfect voor gelijkmatig bakken en braden, of het bereiden van meerdere gerechten tegelijk op verschillende niveaus. De heteluchtfunctie zorgt voor een constante temperatuurverdeling en voorkomt smaak- of geurvermenging.

    Rechts bevindt zich een conventionele oven van 58 liter. Ideaal voor traditionele gerechten waarbij boven- en onderwarmte gewenst is. Denk aan taarten, quiches of langzaam gegaarde stoofpotten. Bovenin bevindt zich een aparte grillruimte van 33 liter, perfect voor gratineren of snel krokant afwerken van vlees en vis.

    Alle ovens zijn voorzien van ovenverlichting en een onderhoudsvriendelijke Easy Clean emaille binnenbekleding. Ook de ovendeuren zijn uitneembaar, wat schoonmaken vereenvoudigt. Met de Maxi-Clock™ timer en het digitale display stel je eenvoudig baktijden in en houd je altijd overzicht tijdens het koken.


    Klassiek design met hedendaagse functies
    De metalen draaiknoppen en het analoge uiterlijk van de klok geven dit fornuis een authentiek karakter. Tegelijkertijd biedt de functionaliteit alles wat je van een modern fornuis mag verwachten. Onder het fornuis bevindt zich een handige opberglade voor bakplaten en ovenroosters.

    Dankzij de breedte van 100 cm en de combinatie van meerdere ovens met een ruime gaskookplaat, is dit model zeer geschikt voor grotere gezinnen of kookliefhebbers die regelmatig meerdere gerechten tegelijk willen bereiden. De crèmekleurige afwerking maakt het fornuis bovendien een opvallende en sfeervolle toevoeging aan elke landelijke of klassieke keuken.

    De Belling FARMHOUSE 100DF CRM is een alleskunner met een tijdloze uitstraling. Het fornuis biedt betrouwbare prestaties, veel ruimte en een ongeëvenaarde charme voor wie koken serieus neemt én oog heeft voor stijl.

    Info van fabrikant

    Belling apparatuurOnze productspecialisten hebben de belangrijkste eigenschappen van de fabrikant overgenomen en voor u op een rij gezet:

    Belling FARMHOUSE 100DF CRM fornuis

    Kookplaat
    - 7 gasbranders
    - 1x 1 kW
    - 3x 2 kW
    - 1x 4 kW
    - 2x 3 kW

    Ovenfuncties linksboven:
    - Dubbele variabele elektrische gril
    - Inhoud: 33 liter
    - Ovenverlichting: Nee

    Ovenfuncties linksonder:
    - Sudder- en warmhoud functie
    - Conventionele oven
    - Inhoud: 64 liter
    - Oven verlichting: Ja

    Ovenfuncties rechtsboven:
    - Sudder-,warmhoud-, ontdooi functie
    - Air Fry functie
    - Heteluchtoven
    - Inhoud: 60 liter
    - Ovenverlichting: Ja

    Ruimte rechtsonder:
    - Opbergruimte
    - Inhoud: 42 liter

    Specificaties:
    - Energie label: A
    - Touchscreen digitale timer
    - Mantelkoeling: Ja
    - Aansluitwaarde: 7,0 kW
    - LPG ombouwset: Ja

    Standaard toebehoren:
    - 2x grill braadslede met 1 greep grillpan
    - 7 ovenroosters
    - Airfry rooster

    Afmeting h x b x d:
    - 900-930 x 996 x 600 mm

    Uitvoering leverbaar in de kleuren:
    - Zwart Artnr. BE444411829
    - Antraciet Artnr. BE444411828
    - Creme Artnr. BE444411830

    Specificaties

    Breedte
    100 cm breed
    Aantal branders / zones
    5-pits
    Soort oven
    Elektrische oven
    Productcode fabrikant
    BE444411830
    Soort
    fornuis
    Kleur
    Creme
    Fornuis in hoogte verstelbaar
    Klopt, met behulp van een apart bestelbare verhogingsset kan de maximaal opgegeven hoogte bereikt worden
    Soort kookgedeelte
    Gas
    Energieklasse
    Energieklasse A
    Inhoud
    60 liter
    Kenmerken fornuis
    Meerdere ovens
    Mag strak tussen 2 kasten geplaatst worden
    Inhoud tweede oven
    64 liter
    Aansluitwaarde elektra (kW)
    7,00
    Gebruik buiten Nederland
    Dit fornuis heeft een Nederlands CE-keurmerk voor gebruik op aardgas. Buiten Nederland mag dit fornuis alleen op flessengas (butaan / propaan) worden aangesloten. Hiervoor dienen de benodigde sproeiers door een erkend installateur geplaatst te worden.
    Installatie
    LET OP: meerfasen aansluiting. De elektra dient op een speciaal perilex stopcontact aangesloten te worden. Wij adviseren u dit door een erkende elektra installateur uit te laten voeren. TIP: bestel een hittebestendige gasslang mee voor de gas aansluiting.
    Buitenmaten ( h x b x d )
    900-930 x 996 x 600 mm.

    Garantie

    Op een BELLING fornuis gas FARMHOUSE 100DF CRM ontvangt u bij aankoop 2 jaar fabrieksgarantie. Hieronder vallen zowel de voorrijkosten, arbeidsloon alswel het eventueel benodigde materiaal.

    Wat valt er niet onder deze garantie?
    Storingen voortkomend uit gebruikersfouten en/of kunststof onderdelen vallen niet onder de garantie.

    Wat te doen bij een storing?
    Als u een storing heeft kunt u het beste contact met ons opnemen per mail info@deschouwwitgoed.nl of telefonisch op nummer (035) 69 18115. Aangezien De Schouw Witgoed beschikt over een eigen service dienst hebben wij de nodige ervaring en zullen wij dan ook allereerst proberen u - indien mogelijk - telefonisch te helpen. Indien dit niet mogelijk is zullen we hierover contact op nemen met Belling Nederland en zorgen dat er zo spoedig mogelijk een afspraak met u gemaakt wordt voor bezoek van de monteur.

    Rechtstreeks contact opnemen met Belling service dienst
    Indien u er de voorkeur aan geeft om zelf rechtstreeks contact op te nemen met de service dienst van Belling Nederland, dan kunt u hen bereiken op telefoonnummer 0513 656 500 of per e-mail op info@belling.nl

    Reviews (0)

    Loading...
    Wacht a.u.b...

    Er zijn nog geen reviews over dit product

    Alternatieven

    Best verkocht in klasse

    Ander merk of kleur

    Huidig product

    Downloads

    Hieronder vindt u officiële documentatie bij dit product (pdf bestanden).



    Product vragen (0)

    Er zijn nog geen vragen gesteld over dit product.


    Stel uw eigen vraag

    Overtuigd?

    Fornuis wordt netjes binnen bezorgd

    Wij dit fornuis ook bij ingepakte bestelling voor u binnen brengen? Veel bedrijven bezorgen dit fornuis buiten op de stoep...

    1999,00



    Betaalmethodes: iDeal, Bancontact, Creditcard (Visa en Mastercard), Vooruitbelating per bank en achteraf betaling via mobiele pin


    Wat klanten over ons zeggen...

    • Beoordeling klanten op TrustpilotZorgeloos van bestellen tot installatie

      11 feb. 2026
      Ivy Sankes


      Makkelijk geregeld. Overzichtelijke site met duidelijke info, meerdere betaalmogelijkheden en bezorgopties. Via een account (in een paar stappen aangemaakt) kun je eenvoudig de status van je bestelling volgen.

      Mijn inductieoven werd supersnel en netjes via de trap naar boven gebracht en direct geïnstalleerd. De oude is meegenomen. Een hele fijne en zorgeloze ervaring. Absoluut een aanrader!
      Lees op trustpilot.nl
    • Beoordeling klanten op TrustpilotIk blijf mij over verbazen (snelle levering)

      12 feb. 2026
      Buddy Tjoe Ny


      Ik blijf mij over verbazen. Gistermiddag een vaatwasser besteld en vandaag rond 13.00 uur geleverd. Hele fijne service. Mijn oude machine mochten ze eigenlijk niet meenemen omdat hij helemaal uit elkaar viel. De koerier belde even met het hoofdkantoor, de persoon op het hoofdkantoor zei 'neem maar mee'!

      Lees op trustpilot.nl
    • Beoordeling klanten op TrustpilotWasmachine en Droger van Inventem

      1 februari 2026
      RJ Baart


      Was op voorraad en bezorgd binnen 3 dagen op afspraak. Prijs was lager dan bij andere webshops. Alles laten aansluiten, waren 2 aardige jongens die me precies op de hoogte hielden hoelaat ze aankwamen i.v.m. vertraging bij een andere klant.

      Netjes alles geplaatst. Ben zeer tevreden, dus binnenkort komt er nog een bestelling aan ;)

      Lees op trustpilot.nl