Dit model verkopen wij niet meer. Op basis van de specificaties die u zocht
zijn dit de actuele apparaten die er het dichtst bij komen - met het verschil erbij.
Waar let u vooral op?
Dit is onze eigen volgorde. De kaart die wij vooropzetten staat hiernaast groen gemarkeerd.
Stofzuig één of twee keer per jaar het rooster aan de achterkant. Een stoffige condensor laat de compressor hard werken - dat zien wij vaak terug bij koelkasten die er 'ineens' mee stoppen.
- Wim, De Schouw Witgoed
Beschrijving FR2052P1
De volledige productomschrijving.
Lees verder
De Smeg FR2052P1 is een luxe inbouw koelkast van 122 cm. hoog, uitgevoerd met sleepdeur geleiders. Deze zuinige inbouw koelkast beschikt over een energieklasse A++ label en beschikt over een netto inhoud van 175 liter. Bovenin bevindt zich een geïntegreerd vriesvak met een inhoud van 18 liter.
Het interieur is praktisch ingedeeld met leggers van veiligheidsglas (in hoogte verstelbaar), degelijke vakken in de binnendeur en een ruime groente/fruitlade.
Past dit apparaat?
De afmetingen en wat u moet weten om dit apparaat te plaatsen - bij elkaar, zonder in de specificaties te graven.
Controleer vóór bestelling de afmetingen en bevestigingssysteem (sleep / deur-op-deur). Pak de koelkast uit en installeer deze volgens de voorschriften. Monteer uw eigen keukendeur(en) op de koelkast. Wacht vervolgens 4 uur voordat u de koelkast aanzet.
Wat kost hij écht?
De aanschafprijs is één ding; wat het apparaat elk jaar verbruikt is het andere.
Een koelkast met geïntegreerd vriesvak staat 24 uur per dag aan - daarom telt het jaarverbruik hier zwaarder dan bij welk ander apparaat ook.
€ 53,40
stroom per jaar (staat 24/7 aan)
€ 534
stroom over 10 jaar
SMEG koelkast inbouw FR2052P1€ 53
Doorsnee koelkast met geïntegreerd vriesvak in ons assortiment€ 35
Dit apparaat verbruikt ± € 18 per jaar méér dan de doorsnee - iets om mee te wegen tegen de aanschafprijs.
* Aannames: € 0,30 per kWh (het apparaat staat continu aan). Uw eigen tarief kan afwijken; het gaat om de verhouding.
Hoe klinkt hij?
Hier zijn we liever eerlijk dan flatteus.
1 Wat betekent 36 dB?
2 En hoe verhoudt zich dat tot andere koelkasten met geïntegreerd vriesvak?
Bij het draaien doet dit apparaat 36 dB(A). Ter vergelijking: fluistergesprek rond 30 dB, stille kamer rond 40 dB, gesprek rond 60 dB en stofzuiger rond 75 dB. Geluidsbeleving is persoonlijk - oordeelt u zelf.
Onze koelkasten met geïntegreerd vriesvak lopen van 27 tot 41 dB, gemiddeld 35 dB. Van de 138 waarvan we het geluid kennen zijn er 123 stiller en 6 luider dan dit apparaat, en 8 even luid. Een verschil van een paar decibel lijkt klein, maar binnen één soort is dat het hele verschil tussen de stilste en de luidste die we verkopen. De paarse stippen zijn de 2 alternatieven die we hieronder naast dit apparaat zetten: 35 en 36 dB. Past een ander apparaat beter bij u? ↓
Ons advies.
Met 36 dB is dit apparaat wat luider dan gemiddeld (35 dB). Een hoger geluidsniveau gaat vaak samen met een lagere prijs - soms een bewuste keuze. Wilt u het stiller: BOSCH koelkast inbouw KIL42NSE0 (35 dB) ↓ staat hieronder tussen de alternatieven.
Los van de fabrieksgarantie hieronder geldt op dit apparaat de
wettelijke garantie:
minimaal twee jaar bescherming op alles wat u in de EU koopt, zonder registratie of extra kosten.
Op een SMEG koelkast inbouw FR2052P1 ontvangt u 2 jaar garantie. Deze garantie heeft in de eerste twee jaar betrekking op het volledige pakket dus voorrijkosten, arbeidsloon en eventueel te gebruiken onderdelen.
Wat valt er niet onder deze garantie?
Storingen voortkomend uit gebruikersfouten en kunststof onderdelen vallen niet onder de garantie.
Wat te doen bij een storing?
Als u een storing heeft kunt u het beste contact met ons opnemen per mail info@deschouwwitgoed.nl of telefonisch op nummer (035) 69 18115. Aangezien De Schouw Witgoed beschikt over een servicedienst hebben wij de nodige ervaring en zullen wij dan ook allereerst proberen u - indien mogelijk - telefonisch te helpen. Mocht dit niet lukken dan zullen wij contact opnemen met de service dienst van SMEG Nederland en uw storing bespreken. U zult vervolgens gebeld worden voor het maken van een afspraak voor bezoek van de monteur. Of - indien de storing eenvoudig zelf te verhelpen is - zult u gebeld worden om uit te leggen welke stappen u zelf kunt ondernemen.
Contactgegevens SMEG service dienst:
Desgewenst kunt u ook zelf rechtstreeks contact opnemen met SMEG Nederland. Per telefoon op (020) 44 90 120 en kiest u vervolgens in het menu optie 4 of per mail service@smeg.nl.
Optioneel: 5 jaar garantie bij aankoop van 4 of meer SMEG inbouw apparaten
Bij aankoop van 4 of meer Smeg apparaten (m.u.v. outlet producten, kranen, spoelbakken, klein huishoudelijk en accessoires) in één aankoop biedt Smeg u een gratis verlenging van de garantieperiode van 2 naar 5 jaar. Een fornuis geldt hierbij voor 2 apparaten, dus als u een fornuis set met afzuigkap uitgezocht heeft en u kiest ook voor een Smeg inbouw vaatwasser dan ontvangt u al 5 jaar garantie ! In deze verlenging zijn onderdelen, arbeidsloon en voorrijkosten inbegrepen. Na het tweede jaar worden bij een reparatiebezoek uitsluitend de op dat moment geldende administratiekosten in rekening gebracht.
U kunt van deze garantie gebruik maken, mits u (zelf) de apparatuur binnen één maand na factuurdatum, registreert door middel van onderstaand garantie link:
Registratie voor 5 jaar garantie van Smeg
Downloads
Handleiding, energielabel en documenten.
Hieronder vindt u officiële documentatie bij dit product (pdf bestanden).
Prima geholpen door Martin.
Alles volgens afspraak en tegen een betere prijs dan de gangbare leveranciers. Beter dan Coolblue of Bol.com
Reactie van De Schouw: Leuk dat je bij ons was uitgekomen, Jan. Bedankt voor het compliment aan mijn collega. Ik geef het door en alvast een fijn weekend! 🙂
H. Bosman, 26 augustus
Top service!
Snelle reacties op vragen (zowel chat als mail) en uitstekende after-sales service!
Reactie van De Schouw: Bedankt voor de mooie complimenten. We streven er inderdaad naar om vragen vlot te beantwoorden, dat is vaak al binnen een werkdag. Laat gerust weten als we je nog ergens bij kunnen helpen. 🙂
Ernst Jansen, 8 september
Scherpe prijs
Scherpe prijs, vlotte en stipte levering en installatie
Reactie van De Schouw: Zo lezen we het graag, Ernst. 🙂 Fijn dat alles naar wens is verlopen. Van tevoren geven we een zo duidelijk mogelijke tijdsindicatie, zodat je weet wanneer je de bezorgers kunt verwachten. Nog een prettig weekend!
Marcel Klok, 16 september
Geleverd wanneer het mij uitkwam!
Site helder. Artikelen voorradig en geleverd wanneer het mij uit kwam. Top
Reactie van De Schouw: Bedankt voor je mooie woorden, Marcel. Het voordeel is inderdaad dat je zelf de gewenste dag kunt doorgeven. Zo kunnen we daar rekening mee houden in onze bezorgplanning. 🙂 Fijn weekend!
Gabriel, 18 september
Droger besteld bij De Schouw Witgoed en…
Droger besteld bij De Schouw Witgoed en drie dagen later geleverd met serieuze monteur. Prijs was lager in vergelijk met grote namen.
Reactie van De Schouw: De prijzen houden we inderdaad graag scherp. 🙂 Dat is ook een reden waarom veel klanten voor ons kiezen, uiteraard in combinatie met onze goede service. Veel plezier met de droger, Gabriel.
Gerda, 25 september
Prachtige plaat,communicatie perfect
Prachtige plaat,communicatie perfect
Reactie van De Schouw: Bedankt voor je review, Gerda. We proberen zo duidelijk mogelijk te zijn in onze communicatie. Fijn om dit dan ook te horen. 🙂
Pieter Kraaijeveld, 9 september
Uitstekend advies
Uitstekend advies, vlotte levering en prima installatie door de monteurs.
Reactie van De Schouw: Bedankt voor het delen, Pieter. Leuk dat je ook de installatieservice erbij had genomen, zodat we het direct voor je konden aansluiten. Veel plezier met je aankoop! 🙂
Raimond van Bavel, 1 september
Toppers
Toppers, goed advies en blij mee
Reactie van De Schouw: Bedankt voor de mooie review, Raimond. Dat horen we natuurlijk graag. Fijn dat je tevreden bent over ons advies. 🙂
L. B., 14 september
Erg vriendelijk en top service
Erg vriendelijk en top service, waren bereid om de droger die ik wilde kopen voor hetzelfde elders goedkopere bedrag aan mij te verkopen. TOP
Reactie van De Schouw: Bedankt voor je mooie woorden. 🙂 We proberen onze prijzen zo scherp mogelijk te houden. Mocht het ergens anders voordeliger zijn, dan denken we graag mee over de mogelijkheden. Veel plezier met je nieuwe droger!
Jason, 21 augustus
Snel geleverd en de juiste prijs
Snel geleverd en de juiste prijs
Reactie van De Schouw: Bedankt voor je beoordeling, Jason. We doen graag ons best om producten vlot af te leveren. 😀 Veel plezier ermee en alvast een goed weekend!
Hans Wijers, 26 augustus
Alle hulde voor (de klantenservice van) De Schouw
We hebben een smeg inductiefornuis besteld, omdat De Schouw Witgoed verreweg het goedkoopst was. Ik heb enkele gesprekken gevoerd over (het tijdstip van) de bezorging en daar werd zeer flexibel op gereageerd. Helaas werd het transport en installatie uitbesteed aan een derde partij, waarover we een waslijst aan klachten hadden. Die werden echter door De Schouw zelf opgelost, waardoor we uiteindelijk een perfect neergezet en geïnstalleerd fornuis hebben. Voor een klantenservice vind ik het belangrijkste dat ze niet per se alles foutloos moeten doen, maar de fouten daarna super oplossen. Vandaar alle hulde voor De Schouw en hun klantenservice.
Reactie van De Schouw: Bedankt voor je review, Hans. 🙂 Leuk dat je bij ons bent uitgekomen voor je nieuwe inductiefornuis. De SMEG-lijn is een goede keuze vanwege het design en de technologie. Voor sommige leveringen werken we inderdaad samen met een bezorgpartner. Fijn dat we het uiteindelijk naar wens konden oplossen. Na de aankoop staan we namelijk ook nog graag klaar.
Raimond van Bavel, 25 augustus
Erg behulpzaam
Erg behulpzaam, veel kennis en ook zeer tevreden, keurige bezorging, gewoon doen
Reactie van De Schouw: Bedankt voor de mooie woorden, Raimond. Het voordeel van ons bedrijf is inderdaad dat de collega’s van het adviesteam goed op de hoogte zijn van de ins en outs van ons assortiment, zodat we goed kunnen helpen bij de aanschaf. 😀 Veel plezier met je aankoop en nog een fijn weekend.