Pelgrim PVD25102N

Inbouw vrieskast
inbouw vrieskast met nis ± 102,5 cm en deur-op-deur montagenis ± 102,5 cmdeur-op-deur montage

Helaas!

Dit artikel is uit het assortiment.

Bekijk direct welke Pelgrim vrieskast hiervoor de opvolger is.

Waarom dit apparaat?

De belangrijkste redenen om voor dit model te kiezen - en of het bij u past.

Vragen over deze termen? Bekijk onze witgoedbegrippen van A tot Z.

Past hij bij u?

De eerlijke voor- en nadelen voor uw situatie - ook als dit apparaat het niet wordt.

Kies deze als…

  • u nooit meer wilt ontdooien: No-Frost: niet ontdooien
  • u let op gemak in het dagelijks gebruik: LED-binnenverlichting

Kies iets anders als…

Twijfelt u? Bel 035 691 8115 - wij adviseren u net zo makkelijk een voordeliger apparaat als dat beter past.

Koeling is onze breedste categorie. De eerste vraag bepaalt welk gesprek we voeren - daarna krijgt u alleen de vragen die bij uw apparaat horen.

Welke koeling zoekt u? ›
Martijn van De Schouw Witgoed

Tip van De Schouw

Controleer het deurrubber met een velletje papier: klem het tussen de deur en trek. Glijdt het er zo uit, dan sluit de deur op die plek niet meer af.
- Martijn, De Schouw Witgoed

Deze apparaten komen het dichtst bij wat u zocht

Vergelijk apparaten die bij u passen.

Dit model verkopen wij niet meer. Op basis van de specificaties die u zocht zijn dit de actuele apparaten die er het dichtst bij komen - met het verschil erbij.

Waar let u vooral op?

Dit is onze eigen volgorde. De kaart die wij vooropzetten staat hiernaast groen gemarkeerd.

Dit apparaat PELGRIM vrieskast inbouw PVD25102N

PELGRIM vrieskast inbouw PVD25102N

  • Energieklasse E
  • No-Frost: niet ontdooien
  • Deur-op-deur

± € 51 per jaar in gebruik *

Het apparaat dat u nu bekijkt - leg de alternatieven hiernaast.

Meest gekozen ETNA vrieskast inbouw VD8102DNF

ETNA vrieskast inbouw VD8102DNF

  • Energieklasse D
  • No-Frost: niet ontdooien
  • Deur-op-deur

Zelfde inbouwnis en plaatsing - past op dezelfde plek

  • €50 voordeliger
  • meer vriesruimte (+14 liter, 114 om 100)
  • kortere garantie (2 jaar)
Ons advies

€50 goedkoper, maar u levert in op garantie.

Met 114 liter kunt u echt inslaan of zelf oogst invriezen.

Let wel: de Pelgrim komt uit ons hogere merksegment - bouwkwaliteit en onze eigen service wegen voor veel klanten zwaar. Zoekt u de langste levensduur en zekerheid, dan blijft de Pelgrim het waard; wilt u meer apparaat voor minder, dan is de Etna een sterke keuze.

2-4 werkdagen
€ 899,00 - € 50 goedkoper

± € 48 per jaar in gebruik *

Meer vriesruimte PELGRIM vrieskast inbouw PVD52102N

PELGRIM vrieskast inbouw PVD52102N

  • Energieklasse D
  • No-Frost: niet ontdooien
  • Deur-op-deur

Zelfde inbouwnis en plaatsing - past op dezelfde plek

  • meer vriesruimte (+14 liter, 114 om 100)
  • zuiniger (label D)
  • €130 duurder
  • kortere garantie (2 jaar)
Ons advies

Kies deze als vriesruimte én zuinigheid voor u zwaarder wegen dan €130 meerprijs.

Met 114 liter kunt u echt inslaan of zelf oogst invriezen.

Weegt garantie voor u zwaarder? Dan blijft uw huidige keuze de betere.

2-4 werkdagen
Prijs op aanvraag Deze prijs mogen wij online niet tonen. Bel ons voor de prijs.

± € 43 per jaar in gebruik *

Zuiniger LIEBHERR vrieskast inbouw IFSd 3904-22 Sleepdeur montage

LIEBHERR vrieskast inbouw IFSd 3904-22 Sleepdeur montage

  • Energieklasse D
  • Low-Frost: weinig ontdooien
  • Sleepdeur

Let op: andere inbouwnis

  • meer vriesruimte (+1 liter, 101 om 100)
  • zuiniger (label D)
  • u moet vaker ontdooien (nog maar weinig ontdooien (Low-Frost))
Ons advies

Meet eerst uw ruimte na - let op: andere inbouwnis.

Zelfde prijs: u wint vriesruimte én zuinigheid, u levert in op ontdooien.

De Liebherr komt uit ons hogere merksegment - bouwkwaliteit en onze eigen service wegen voor veel klanten zwaar.

Met 101 liter kunt u echt inslaan of zelf oogst invriezen.

Weegt dat niet zwaar, dan bespaart u hier verstandig.

€ 949,00

Staat het juiste apparaat er niet bij? Bekijk alle actuele modellen →

* Geschatte stroomkosten bij € 0,30 per kWh en gemiddeld gebruik - om de apparaten te kunnen vergelijken. Uw eigen tarief kan afwijken.

Beschrijving PVD25102N

De volledige productomschrijving.

Lees verder

De Pelgrim PVD25102N is een inbouw vrieskast uitgevoerd met een netto inhoud van 100 liter vriesruimte. Deze vrieskast heeft een zuinig energieklasse E label en is voorzien van klimaatklasse SN-T (10-43°C). Dankzij de No Frost functie hoeft de vriezer nooit ontdooid te worden.

De PVD25102N beschikt verder over een nishoogte van 102,5 centimeter. Voor het installeren is de koelkast voorzien van een deur-op-deur montage systeem waarmee uw keukenpanelen op het front van de koelkast gemonteerd kunnen worden.

Tussen de lades liggen zeer hygiënische en praktische glazen legplateaus. Zo kun je je etenswaren met gemak kwijt. Met elektronische bediening stel je eenvoudig de gewenste temperatuur van de vrieskast in. Deze vrieskast is goed te combineren met een koelkast van dezelfde hoogte en wordt gemonteerd middels deur-op-deur-montage.

Past dit apparaat?

De afmetingen en wat u moet weten om dit apparaat te plaatsen - bij elkaar, zonder in de specificaties te graven.

De maten

  • Buitenmaten (h×b×d)1024 x 555 x 545 mm.
  • Inbouwmaten (h×b×d)1030-1025 x 560-570 x 560 mm.

Installatie

Zorg vóór bestelling dat de maatvoering & bevestigingssysteem (sleep / deur-op-deur) klopt. Pak de vriezer uit en plaats deze volgens de voorschriften. Monteer vervolgens uw eigen keukendeur hier weer op. Wacht 4 uur alvorens de vriezer aan te zetten.

Wat kost hij écht?

De aanschafprijs is één ding; wat het apparaat elk jaar verbruikt is het andere.

Een vrieskast staat 24 uur per dag aan - daarom telt het jaarverbruik hier zwaarder dan bij welk ander apparaat ook.

€ 50,70
stroom per jaar (staat 24/7 aan)
€ 507
stroom over 10 jaar
PELGRIM vrieskast inbouw PVD25102N € 51
Doorsnee vrieskast in ons assortiment € 53

* Aannames: € 0,30 per kWh (het apparaat staat continu aan). Uw eigen tarief kan afwijken; het gaat om de verhouding.

Hoe klinkt hij?

Hier zijn we liever eerlijk dan flatteus.

40 50 60 70 80 DECIBEL dB(A) koelkast ± 40 gesprek ± 60 stofzuiger ± 75 stilste 30 gemiddeld 36 luidste 41 onze vrieskasten (207 waarvan we het geluid weten) ETNA vrieskast inbouw VD8102DNF · 30 dB(A) · stiller dan dit apparaat dit apparaat het draaien · 39 dB(A)
dit apparaat onze vrieskasten: 30-41 dB 1 alternatieven, hieronder op deze pagina

Bij het draaien doet dit apparaat 39 dB(A). Ter vergelijking: een koelkast zoemt op zo'n 40 dB, een gesprek zit rond 60 dB en een stofzuiger op ongeveer 75 dB. Onze vrieskasten lopen van 30 tot 41 dB, gemiddeld 36 dB - gemeten over de 207 waarvan we het geluid kennen. Geluidsbeleving is persoonlijk - oordeelt u zelf. De paarse stippen op de schaal zijn de 1 alternatieven die we hieronder naast dit apparaat zetten: 30 dB. Bekijk ze in de rij hieronder: Past een ander apparaat beter bij u?

Ons advies. Met 39 dB is dit apparaat wat luider dan gemiddeld (36 dB). Een hoger geluidsniveau gaat vaak samen met een lagere prijs - soms een bewuste keuze. Wilt u het stiller: ETNA vrieskast inbouw VD8102DNF (30 dB) staat hieronder tussen de alternatieven.

Komt het apparaat in de woonruimte of een open keuken? Bel 035 691 8115 of plan een afspraak in de showroom - we bespreken graag wat in uw situatie het beste past.

Gekocht bij De Schouw - dan staat er iemand voor u klaar

Onze service, garantie en wat klanten van dit model vinden.

Zo beoordelen klanten dit model

Design / vorm 10,0
Gebruiksgemak 10,0
Prestaties 10,0
Prijs / kwaliteit 10,0
  • Familiebedrijf sinds 1936 - in 2026 negentig jaar witgoed leveren, plaatsen en repareren vanuit Bussum.
  • Vakkundige bezorgdienst, vakkundige monteurs, vakkundige servicedienst - wij plaatsen én repareren zelf, met mensen in vaste dienst.
  • Ook na de koop bereikbaar - één telefoontje naar de zaak en u spreekt iemand die het apparaat kent, geen callcenter.

Wat klanten van dit model vinden

10,0
uit 1 review
prima vriezer!- T. Ernst

Specificaties

Alle technische gegevens op een rij.

Model
Vrieskast
Energieklasse
Energieklasse E
Productcode fabrikant
732672
Soort
vrieskast
Deur montage inbouw
Deur-op-deur
Uitvoering
Inbouw
Inhoud vriesgedeelte (liters)
100,00
Nishoogte inbouw (cm)
± 102,5 cm
No-Frost vriessysteem
No-Frost: niet ontdooien
Zuinigheid
E
Kenmerken (Koelkast-vriezer)
  • deur omkeerbaar
  • LED-binnenverlichting
  • No-Frost Pelgrim: NoFrost
  • Snelvriesfunctie Pelgrim: FastFreeze

Info van fabrikant

Wat de fabrikant over dit model en de serie vertelt.

Pelgrim apparatuur Onze productspecialisten hebben de belangrijkste eigenschappen van de fabrikant overgenomen en voor u op een rij gezet:

Pelgrim PVD25102N vrieskast
Vrieskast no frost, nis 102 cm



- Inhoud vriesruimte 100 liter
- Deur-op-deurmontage
- Geluidsniveau 39 dB(A)
- Energieklasse E
- Energieverbruik per jaar 169 kWh
- Aansluitwaarde 200 W

Gebruikersgemak:
- Elektronische bediening met temperatuurweergave
- Draairichting deur omkeerbaar
- Heldere en energiezuinige LED verlichting
- 4 transpante diepvrieslades
- FastFreeze: korte periode extra hard vriezen voor langer behoud van levensmiddelen
- Alarmsignaal bij deur te lang open, ook bij te hoge temperatuur

Schoonmaakgemak:
- NoFrost: vriesgedeelte blijft ijsvrij, nooit meer ontdooien

Accessoire:
- SBS101 Anti-condenskit voor side by side plaatsing

Garantie

De garantieperiode en voorwaarden.

Pelgrim Nederland geeft u 2 jaar volledig + 3 jaar onderdelen garantie bij aankoop van de PELGRIM vrieskast inbouw PVD25102N. Dit betreft in de eerste twee jaar de voorrijkosten, arbeidsloon en eventueel benodigde onderdelen.

Wat valt er niet onder deze garantie?
Mocht de monteur voor een service bezoek bij u komen en vaststellen dat de storing te wijten is aan een gebruikersfout of dat het kunststof onderdelen betreft, houdt u er dan rekening mee dat dit niet onder garantie valt.

Wat houdt de deze garantie exact in?
Standaard krijgt u twee jaar volledige fabrieksgarantie. Deze fabrieksgarantie omvat arbeidsloon, voorrijkosten en onderdelen. Indien hierboven aangegeven staat dat u op de PELGRIM vrieskast inbouw PVD25102N zelfs 5 jaar garantie heeft, dan houdt dit in dat u - naast de normale 2 jaar volledige garantie in de eerste twee jaar - in het derde, vierde en vijfde jaar dekking heeft op arbeidsloon en onderdelen. U dient in deze drie jaren dan ook alleen de voorrijkosten te voldoen.

LET OP: indien dit apparaat voor 5 jaar garantie in aanmerking komt, dan moet deze zelf registreren!
Voor het verkrijgen van de 5 jaar garantie (standaard is 2 jaar fabrieksgarantie) dient u uw aankoop binnen 30 dagen te registreren. Deze registratie kunt u regelen per telefoon op nummer 0900-555 000 1 of online via onderstaande link:
Online registratie van uw aankoop
Wat te doen bij een storing?
Zowel binnen als buiten de garantie kunt u uw storing het beste direct bij ons aanmelden. Dit kunt u telefonisch doen via 035-6918115, maar bij voorkeur per email naar info@deschouwwitgoed.nl. Voordeel voor u als consument bij aanmelding van de storing betreft:
1. u hoeft zelf niet in de wacht te gaan staan bij de fabrikant
2. bepaalde storingen lost onze eigen service dienst op wat voor u voordeliger is
3. wij hebben de ingangen bij de fabrikanten en kunnen dus sneller schakelen
4. als wij op de hoogte zijn van uw storing kunnen wij het proces ook begeleiden en daar waar nodig ingrijpen.

Contactgegevens Pelgrim service dienst:
U kunt desgewenst uw service aanvraag online ingeven en direct een afspraak inplannen via het vraag monteursbezoek aan - formulier op de website van Pelgrim service. Telefonisch is de servicedienst van Pelgrim te bereiken op nummer 0900 - 555 00 03.

Optioneel: 8 jaar garantie bij 4 of meer Pelgrim apparaten
Als u gelijktijdig vier Pelgrim apparaten of meer aanschaft, dan ontvangt u naast de 2 jaar volledige basisgarantie, 6 jaar extra garantie; dus inclusief alle kosten voor materiaal, onderdelen en arbeidsloon. U betaalt dan alleen de voorrijkosten.


Downloads

Handleiding, energielabel en documenten.

Vragen over dit apparaat (0)

Gesteld door klanten, beantwoord door een collega van De Schouw.

Twijfelt u over de maat of de aansluiting? Een collega van De Schouw leest uw vraag en typt zelf het antwoord.

Stel uw vraag over dit apparaat

Vandaag antwoord nodig? Bel 035 691 8115.

Stel uw vraag over dit apparaat

Er zijn nog geen vragen gesteld over dit product - u bent de eerste.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google Privacybeleid en de Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Betaalmethodes
Uitstekend Op basis van 3.835 reviews
J.M. Versteeg, 11 augustus Maakt beloftes waar Andere witgoed-leveranciers boden op hun website de beoogde wasmachine uit voorraad aan, maar bleken bij nadere informatie pas dagen later te kunnen leveren. Bij De Schouw klopte de belofte wel. Goede prijs, vriendelijke telefonische service. Ook de bezorgdienst was prima in orde. Ik had tegen keurig tarief inclusief plaatsing besteld en had aangegeven dat er in een kast eerst een droger moest worden verwijderd voordat de wasmachine kon worden geplaatst. Dat werd allemaal zonder problemen en heel zorgvuldig gedaan. Ben prima te spreken over het geheel. Kooj, 25 augustus Zeer tevreden, Het hele proces van offerte, aankoop, levering en installatie was uitzonderlijk goed. Zeer professioneel! De mannen van installateur Sathena hebben ook uitstekend werk geleverd. Erwin Smallenburg, 28 juli Goed advies en snelle levering. ML, 24 juli Eerlijke en transperante en klantgerichte service Er werd constructief en goed meegedacht over de aanschaf van een fornuis en nadat ik akkoord had gegeven werd ik nog gebeld met de vraag of ik met een aantal eigenschappen rekening had gehouden die mogelijk minder fijn waren ( 2-3 fasen fornuis op een 2 fasen aansluiting). Er werd dus eerlijk en transparant gecommuniceerd en echt gekeken wat het beste paste. Heel fijne service. Robert Wijnen, 18 augustus De klantenservice is uitstekend De klantenservice is uitstekend, omdat het plaatsen van de wasmaschine niet geheel vlekkeloos verliep en ik de klantenservice hiervan op de hoogte had bracht, hebben ze het buitenverwachting uitstekend opgelost zonder dat ik hier om vroeg. De installatie kosten werden mij omgaand terugbetaald en met de post werd ook nog een mooie fles witte wijn bezorgd. Klantenservice heel hartelijk bedankt en bij zo een service kom je graag terug om te winkelen. Simone Janssen, 5 augustus Hele nette en vlotte communicatie Hele nette en vlotte communicatie. Je wordt goed op de hoogte gehouden en de verzending verliep netjes. Mijn fornuis is aangesloten en waterpas gezet en al het verpakkingsmateriaal werd meegenomen, evenals het oude fornuis. Fijne ervaring. Robbert Tiemens, 4 augustus Goed advies in de winkel Goed advies in de winkel! Snelle en adequate levering en montage. Edward, 11 augustus Nieuwe Liebherr inbouw koelkast Gisteren is mijn nieuwe koelkast geleverd en vakkundig door de medewerker van Sathena geplaatst. De wijze waarop de Schouw Witgoed per email met de klant over de bestelling, de betaling en de levering communiceerde was zeer goed. Menig bedrijf kan daar een voorbeeld aan nemen. Edward Michiel Huberts, 30 juli Tevreden van begin tot eind! Richard, 31 juli Snelle levering en prima service door… Snelle levering en prima service door de bezorger. Jaimy, 7 augustus Fijn meegedacht en netjes opgelost! Wij hadden een diepvrieskist besteld waarvan de levertijd ongeveer 2 weken zou zijn. Later zagen we in ons account dat dat 2 maanden was geworden! Zolang zonder diepvriezer vonden wij niet handig en na een belletje werd er meegezocht naar een oplossing. Zij hebben de leverancier gebeld voor een eventueel andere optie:Anderhalve week stond onze (andere)nieuwe vriezer er! Heel erg blij mee! William Klaassen, 29 juli Was prima verzorgd ook de bezorging Was prima verzorgd ook de bezichtiging alles volgens afspraak