Op een INDESIT droger warmtepomp YT M08 71 R EU ontvangt u 2 jaar volledig + 3 jaar onderdelen garantie. Deze garantie heeft betrekking op het volledige pakket dus voorrijkosten, arbeidsloon en eventueel te gebruiken onderdelen.
Verplichte registratie voor extra onderdelen garantie
U ontvangt kosteloos de extra garantie op onderdelen alleen indien u zich na aankoop hiervoor registreert. Dit is dus een vereiste om voor deze onderdelen garantie in aanmerking te komen:
Registreer uw aankoop
Wat valt er niet onder deze garantie?
Storingen voortkomend uit gebruikersfouten en kunststof onderdelen vallen niet onder de garantie. Meer informatie hierover vindt u in de garantie voorwaarden van Indesit.
Garantie voorwaarden Indesit
Website Indesit over garantie en garantiecontracten
Indesit heeft een apart gedeelte op de website welke volledig gewijd is aan de garantie, garantiemogelijkheden en de daarbij passende verlening.
Website Indesit garantie
Wat te doen bij een storing?
Als u een storing heeft kunt u het beste contact met ons opnemen per mail info@deschouwwitgoed.nl of telefonisch op nummer (035) 69 18115. Aangezien De Schouw Witgoed beschikt over een eigen service dienst hebben wij de nodige ervaring en zullen wij dan ook allereerst proberen u - indien mogelijk - telefonisch te helpen. Mocht dit niet lukken dan zal De Schouw Witgoed contact opnemen met de service dienst van Indesit Nederland en uw storing bespreken. De Schouw Witgoed of Indesit Nederland zal vervolgens telefonisch contact met u opnemen om de beste oplossing met u te bespreken.
Contactgegevens Indesit service dienst:
Mocht u er toch de voorkeur aangeven uw service aanvraag rechtstreeks bij de fabrikant in te geven dan kunt u dit doen via een speciale service pagina op de website van Indesit Nederland. Tevens is het ook mogelijk om telefonisch contact met ze op te nemen op nummer (079) 530 64 00.
Beschrijving YT M08 71 R EU
Lees verder
De Indesit YT M08 71 R EU is een warmetepompdroger met het zuinige energielabel A+. De YT M08 71 R EU heeft een maximale capaciteit van 7 kilogram en is uitgerust met een LED display. Deze droger komt zelfs met schoenenrek, zodat u moeiteloos uw favoriete schoenen kunt laten drogen.
Het Easy Mix-programma is gemaakt voor het effectief drogen van maximaal 3 kg aan gemengde stoffen, waarmee u het gedoe bespaard blijft om alles apart te moeten wassen. Het programma voor snel strijkbaar synthetisch is gemaakt voor het snel drogen en voorkomen van kreukels in al uw synthetische kleding. Minder strijken, meer vrije tijd voor uzelf!
Het Easy Mix-programma is gemaakt voor het effectief drogen van maximaal 3 kg aan gemengde stoffen, waarmee u het gedoe bespaard blijft om alles apart te moeten wassen. Het programma voor snel strijkbaar synthetisch is gemaakt voor het snel drogen en voorkomen van kreukels in al uw synthetische kleding. Minder strijken, meer vrije tijd voor uzelf!
Info van fabrikant

BELANGRIJKSTE KENMERKEN
-Productgroep Droger
-Productnaam YT M08 71 R EU
-EAN-code 8050147542545
-Uitvoering Vrijstaand
-Type installatie Vrijstaand
-Afneembaar bovenblad Nee
-Type belading Voorlader
-Belangrijkste kleur van het product Wit
-Aansluitwaarde (W) 850
-Stroom 10
-Spanning 220-240
-Frequentie 50
-Lengte elektriciteitssnoer 150
-Type stekker Schuko
-Hoogte van het product 849
-Breedte van het product 595
-Diepte van het product 649
-Diepte met 90° geopende deur 1095
-Nettogewicht 44
TECHNISCHE KENMERKEN
-Automatische programma's Nee
-Vochtmeting ja
-Droogtemperatuur instelbaar Nee
-Indicator programmavoortgang ja
-Digitale resttijdweergave Ja
-Opties startuitstel Vast in te stellen tijd
-Maximale tijd startuitstel 9
-Indicator pluizenzeef reinigen Nee
-Indicator reservoir legen Ja
-Kort droogprogramma Nee
-Anti-kreukfunctie Nee
-Trommelinhoud 120
VERBRUIKSWAARDEN
-Energie-efficiëntieklasse - NIEUW (2010/30/EU) A+
-Condensatie-efficiëntieklasse - NIEUW (2010/30/EU) B
-Energieverbruik elektrische droger, maximale belading - nieuw (2010/30/EC) 2.28
-Gewogen condensatie-efficiëntie 81
-Gewogen jaarlijks energieverbruik, elektrische droger - NIEUW (2010/30/EU) 277
-Vulgewicht katoen - NIEUW (2010/30/EU) 7
-Type droger Condensatie
-Geluidsniveau 67
-Standaardduur katoenprogramma, maximale belading 197
-Standaardduur katoenprogramma, gedeeltelijke belading 116
-Gewogen programmaduur 151
-Elektriciteitsverbruik in de sluimerstand - NIEUW (2010/30/EU) 1
-Duur sluimerstand - NIEUW (2010/30/EU) 15
-Energieverbruik in de uitstand - NIEUW (2010/30/EU) 0.5
Specificaties
Type
Warmtepomp
Vulgewicht trommel
7 kg.
Geluidssignaal bij einde programma
Productcode fabrikant
869991542540
Soort
droger
Kleur
Wit
Trommelverlichting
Uitgestelde starttijd
Weergave resttijd indicatie
Energieklasse
Energieklasse A+
Energieverbruik
Zuinig A+ label
Energieverbruik
277 kWh/ jaar
Wolprogramma
Anti-kreukfase
Draairichting deur
Rechtsdraaiend, niet om te zetten
Optie condenswater via afvoer
Plaatsing op wasmachine mogelijk
Geluidsniveau (db)
67,00
Installatie
Sluit het elektra aan op een standaard geaard stopcontact. Door het lage verbruik van een warmtepompdroger mag dit op dezelfde groep als de wasmachine en kunnen beide tegelijkertijd draaien. LET OP: na plaatsing 4 uur wachten voor te gebruiken !
Buitenmaten ( h x b x d )
849 x 595 x 649 mm.
Garantie
Reviews (0)
Product vragen (0)

Wat klanten over ons zeggen...
-
Vakkundige en vriendelijke medewerkster…
3 mei 2025
M.N.
Vakkundige en vriendelijke medewerkster en supersnel een combimagnetron geleverd en geïnstalleerd. Dit alles binnen één dag..
Lees op trustpilot.nl -
Inbouw koelkast is geleverd zoals…
1 mei 2025
Mark Peters
Inbouw koelkast is geleverd zoals besteld, maar bleek (mijn fout) niet de juiste maat. De Schouw heeft prima mee gewerkt om te corrigeren en in tweede instantie een goed alternatief geleverd. Bedankt voor het meedenken.
Lees op trustpilot.nl -
Vriendelijke monteurs die op tijd…
1 mei 2025
Michael Heemskerk
Vriendelijke monteurs die op tijd waren. Ik had de verkeerde lengte gasslang besteld maar gelukkig hadden ze ook nog andere lengtes meegenomen. Keurig alles gemonteerd en oude fornuis meegenomen. Klasse!!
Lees op trustpilot.nl