Eigen bezorgers en monteurs
Klant waardering Trustpilot: 4,6
Vragen? Bel 035-6918115

CASO WineDeluxe WD 17 inbouw wijnkoelkast met nis ± 45 cm en montage

  • CASO WineDeluxe WD 17 inbouw wijnkoelkast - nis 45 cm.
  • CASO WineDeluxe WD 17 inbouw wijnkoelkast - nis 45 cm.
  • CASO WineDeluxe WD 17 inbouw wijnkoelkast - nis 45 cm.
  • CASO WineDeluxe WD 17 inbouw wijnkoelkast - nis 45 cm.
×Grote afbeelding
×

Meer opties

Levertijd: 5-10 werkdagen

€ 1.699,00

Gratis bezorging in Nederland
Ook op zaterdag levering in heel NL
Betaal achteraf binnen 30 dagen met Klarna
Nieuw: Betaal in 3 termijnen met iDEAL in3

Beschrijving WineDeluxe WD 17

Lees verder

De CASO WineDeluxe WD 17 is een inbouw wijn koelkast van nishoogte 45 cm. geschikt voor plaatsing van 17 flessen wijn en uitgevoerd met een glazen vensterdeur met zwarte lijst. Zeer fraai en praktisch is de greeploze, elegante push-to-open deurbediening.

Omdat bij dit model het CASO logo aan de voorzijde vrijwel niet zichtbaar is, heeft u de mogelijkheid deze wijn koelkast met vrijwel elk ander apparaat te combineren.

De exclusieve wijnkoelers van CASO Design voldoen aan de meest verschillende eisen. Onze WineDeluxe-serie presenteert zich in een edel, zwart design met een elegant glazen front. De hoogwaardige wijnkoelers werken met soepel lopende compressoren en zorgen zo voor de rustige sfeer die uw wijn nodig heeft om zich te manifesteren.

Wil je het nog stijlvoller? Schakel gewoon de sfeervolle LED-strips in en uw wijn zal in een nieuw licht schijnen. Met de praktische telescopische rails op de opengewerkte houten leggers, kunt u uw wijnflessen zo veilig mogelijk uit uw wijnkast halen.

Met de soft-close scharnieren en de greeploze push-to open deurbediening is er geen sprake meer van onhandig openen. Gebruiksgemak staat bij ons hoog in het vaandel. Overtuig uzelf: CASO Design biedt u de optimale ruimte voor uw beste wijnen.

Info van fabrikant

CASO merk informatieCASO WineDeluxe WD 17 wijnkoelkast

- Design inbouw wijnkoeler voor het bewaren van maximaal 17 flessen (tot 76 mm Ø)
- Vrijwel overal te bedienen via de ingebouwde Wi-Fi-module met de CASO-app
- Greeploze, elegante push-to-open deurbediening
- Soft-close Hettich-scharnieren voor zacht sluiten
- Soepel lopende compressor zorgt voor een zachte en stille wijnopslag
- Eén temperatuurzone elektronisch instelbaar van 5 – 20 °C (41 – 68 °F)*
- Actieve ventilatie voor een gelijkmatige temperatuurverdeling
- 3-laags isolatieglas met UV-filter voor optimale aromabescherming
- Deuralarm waarschuwt bij temperatuurverlies door geopende deur
- Elegante sensor-touch display
- LED-temperatuurweergave van de koelzone
- De schakelbare witte sfeervolle LED-strips aan de zijkanten kunnen worden ingesteld in 4 lichtintensiteitsniveaus – niveau 1 (25%), niveau 2 (50%), niveau 3 (75%) en niveau 4 (100%)
- Eenvoudig uitnemen van wijnflessen dankzij houten opbergrek met geïntegreerde kogel gelagerde telescopische rail
- Actief koolfilter voor optimale luchtkwaliteit
- Geluidsniveau 36 dB
- Wisselbare deur links of rechts

Specificaties

Model
Wijnkoelkast
Energieklasse
Energieklasse F
Buitenmaten ( h x b x d )
595 x 455 x 575 mm.
Productcode fabrikant
7712
Soort
wijnkoelkast
Kleur
Zwart
Uitvoering
Inbouw
Nishoogte inbouw (cm)
± 45 cm
Installatie
Controleer vóór bestelling de afmetingen en bevestigingssysteem (sleep / deur-op-deur). Pak de koelkast uit en installeer deze volgens de voorschriften. Monteer uw eigen keukendeur(en) op de koelkast. Wacht vervolgens 4 uur voordat u de koelkast aanzet.

Garantie

Dit product heeft 2 jaar garantie.

Reviews (0)

Loading...
Wacht a.u.b...

Er zijn nog geen reviews over dit product

Alternatieven

Best verkocht in klasse

Ander merk of kleur

Huidig product

Voor meer

Downloads

Maattekening

  • Maattekening CASO wijnkoelkast inbouw WINEDELUXE WD 17
  • Afmetingen CASO wijnkoelkast inbouw WINEDELUXE WD 17
  • Maten (hoogte, breedte en diepte) CASO wijnkoelkast inbouw WINEDELUXE WD 17

Tip: Klik op maattekening voor vergroting

Product vragen (0)

Er zijn nog geen vragen gesteld over dit product.


Stel uw eigen vraag

Overtuigd?




Betaalmethodes: iDeal, Bancontact, Creditcard (Visa en Mastercard), Vooruitbelating per bank en achteraf betaling via mobiele pin


Wat klanten over ons zeggen...

  • Beoordeling klanten op TrustpilotTop winkel

    4 juli 2025
    T.N.


    Binnen 10 minuten hadden we de wasmachine gekozen. Fijn, we hadden zeker niet de indruk dat de verkoper Rob onze een duur ding wilde aansmeren.
    Levering na 2 dagen bezorgd en geïnstalleerd
    Lees op trustpilot.nl
  • Beoordeling klanten op TrustpilotDuidelijk en snel

    23 juni 2025
    Rolink


    Mijn inductie oven werd snel geleverd en tegen een goede prijs. Op advies van de Schouw had ik er ook een perilex snoer bij besteld, maar bij uitpakken zat deze al aan de oven. 1 telefoontje was voldoende om het geld retour te krijgen.
    Lees op trustpilot.nl
  • Beoordeling klanten op TrustpilotMakkelijk en klantvriendelijk

    18 juni 2025
    Frank


    Makkelijk bestellen en het werd snel geleverd. Eerst had ik hen nog met een vraag gebeld en die werd snel en duidelijk beantwoord.
    Enige min-puntje: Het doorgegeven van het bezorgmoment de dag ervoor werd wat later gedaan dan de uiterste tijd die in de email stond. Het bezorgen was daarentegen wel gewoon weer precies op de tijd zoals afgesproken.
    Lees op trustpilot.nl