Wacht a.u.b...
Beschrijving T754
Lees verder
Gemakkelijk in gebruik
De bediening van de Asko T754 is eenvoudig door middel van een enkele draaiknop voor het kiezen van het gewenste programma. Met Nederlandstalige tekst zijn de programma's aangegeven. De droger is elektronisch en slaat zodoende automatisch af als de gewenste droogtegraad bereikt is.
Butterfly droogtechniek
Deze ASKO afvoer droger is uitgevoerd met ButterFly-techniek: doordat de wasdroger slechts één kant op draait en niet hoeft te keren bespaart u tijd en energie. Daarnaast geeft deze techniek veel minder slijtage aan remmende onderdelen.
Info van fabrikant

Afvoerdroger
elektronisch
metalen bovenblad
Kleur: wit
PROGRAMMA’S
- Ventileren
- Kastdroog
- Strijkdroog
- Normaal droog
- Extra droog
- Tijdprogramma
OPTIES
- Anti-kreuk functie
- Tijdbesparing
- Lage temperatuur
- Uitgestelde start
CONSTRUCTIE
- Butterfly drogen
- Roestvrijstaal
- Drievoudige kogellagers
- Levensduur test motor
AFMETINGEN EN INSTALLATIE
- Hoogte: 845 mm
- Breedte: 595 mm
- Diepte: 585 mm
- Lengte contactsnoer: 2,1 m
- Gewicht: 40 kg
- Gewicht verpakt product: 42 kg
TECHNISCHE GEGEVENS
- Aansluitwaarde: 2250 W
- Zekering: 10 amp
- Drum volume: 112 l
- Display: LCD
ENERGIELABEL EN RESULTATEN
- Geluidsniveau drogen: 66 dB(A)re 1 pW
- Energieverbruik kWh per jaar: 479 kWh
Specificaties
Garantie
De service bij het Zweedse merk Asko staat hoog in het vaandel. Eén van de redenen waarom Asko u - in samenwerking met De Schouw Witgoed - zelfs 5 jaar garantie op de ASKO droger afvoer T754 geeft. Deze garantie betreft de volledige dekking van voorrijkosten, arbeidsloon en onderdelen. Slechts in het 3e t/m 5e jaar betaald u bij een bezoek van de monteur alleen de voorrijkosten.
Wat valt er niet onder deze garantie?
Storingen voortkomend uit gebruikersfouten en kunststof onderdelen vallen niet onder de garantie.
Zelf registreren
Bij de ASKO droger afvoer T754 zit een registratiekaart bij de gebruiksaanwijzing in. U dient deze registratie kaart in te vullen voor het verkrijgen van de gratis 5 jaar garantie. Tevens is het mogelijk om de registratie online uit te voeren. Registreer uw apparaat voor 5 jaar garantie regeling
Wat te doen bij een storing?
Natuurlijk kunt u rechtstreeks contact opnemen met de servicedienst van Asko, echter wij geven er de voorkeur aan dat u uw storing bij ons meldt. Dit in verband met het simpele feit dat wij kortere lijnen hebben met de servicedienst van Asko (tegenwoordig onderdeel van ATAG Benelux). U kunt dan ook het beste een mail sturen naar info@deschouwwitgoed.nl of bellen naar telefoonnummer (035) 69 18115. Aangezien De Schouw Witgoed beschikt over een eigen servicedienst, hebben wij de nodige ervaring en zullen wij dan ook allereerst proberen u - indien mogelijk - telefonisch te helpen. Mocht dit niet lukken dan zullen we in overleg met de servicedienst van Asko bepalen hoe we het beste uw storing op kunnen lossen. Hierover zal dan telefonisch contact met u opgenomen worden.
Contactgegevens Asko service dienst:
U kunt desgewenst uw service aanvraag online ingeven via het service formulier op de website van Asko. Telefonisch is de service van Asko te bereiken op nummer 0900 - 543 543 2 (normaal tarief).
Reviews (0)
Alternatieven
Best verkocht in klasse
Ander merk of kleur
Huidig product
Downloads
Hieronder vindt u officiële documentatie bij dit product (pdf bestanden).
Video
Product vragen (0)

Wat klanten over ons zeggen...
-
Vakkundige en vriendelijke medewerkster…
3 mei 2025
M.N.
Vakkundige en vriendelijke medewerkster en supersnel een combimagnetron geleverd en geïnstalleerd. Dit alles binnen één dag..
Lees op trustpilot.nl -
Inbouw koelkast is geleverd zoals…
1 mei 2025
Mark Peters
Inbouw koelkast is geleverd zoals besteld, maar bleek (mijn fout) niet de juiste maat. De Schouw heeft prima mee gewerkt om te corrigeren en in tweede instantie een goed alternatief geleverd. Bedankt voor het meedenken.
Lees op trustpilot.nl -
Vriendelijke monteurs die op tijd…
1 mei 2025
Michael Heemskerk
Vriendelijke monteurs die op tijd waren. Ik had de verkeerde lengte gasslang besteld maar gelukkig hadden ze ook nog andere lengtes meegenomen. Keurig alles gemonteerd en oude fornuis meegenomen. Klasse!!
Lees op trustpilot.nl