Wacht a.u.b...
Beschrijving CI700
Lees verder
Werking
De Asko CI700 is eenvoudig te bedienen. Wanneer u uw wasgoed via de droger droogt en kiest voor mangeldroog (automatisch programma) dan komt het wasgoed er heel licht vochtig uit. Haal vervolgens direct uw wasgoed door de mangel heen en uw wasgoed is direct gestreken. Door het gebruik van de mangel verminderd de stofconcentratie met 10 tot 60 maal waardoor u wasgoed gladder en anti-allergisch behandeld wordt.
LET OP: dit model is vergeeld in kleur, vandaar de op=op prijs
Info van fabrikant

Mangel strijkmachine met onderstel
Desgewenst leverbaar met onderstel
- Roller druk (400 kg) verzacht de stof bij het strijken
- Reeling op de rol of rollen van grote textiel in de mangel
- 10-60-voudige stof reductie ten opzichte van Oman glade textiel
- Mangel geschikt voor tafelkleden, beddengoed, gordijnen en ander vlak strijkgoed
COMFORT / VEILIGHEID:
- Mangel heeft geen aparte schakelaar
- Veiligheid: de stroom wordt automatisch uitgeschakeld wanneer de vinger afscherming wordt geopend
TECHNISCHE INFO:
- H x B x D: 29 x 73 x 31,4 cm
- Gewicht: 20 kg
- Verbruik: 90 W
- Kabellengte: 2,1 m
- Roller druk: 340-400 kg
Specificaties
Garantie
De service bij het Zweedse merk Asko staat hoog in het vaandel. Eén van de redenen waarom Asko u - in samenwerking met De Schouw Witgoed - zelfs 5 jaar garantie op de ASKO mangel koud met onderstel CI700 geeft. Deze garantie betreft de volledige dekking van voorrijkosten, arbeidsloon en onderdelen. Slechts in het 3e t/m 5e jaar betaald u bij een bezoek van de monteur alleen de voorrijkosten.
Wat valt er niet onder deze garantie?
Storingen voortkomend uit gebruikersfouten en kunststof onderdelen vallen niet onder de garantie.
Zelf registreren
Bij de ASKO mangel koud met onderstel CI700 zit een registratiekaart bij de gebruiksaanwijzing in. U dient deze registratie kaart in te vullen voor het verkrijgen van de gratis 5 jaar garantie. Tevens is het mogelijk om de registratie online uit te voeren. Registreer uw apparaat voor 5 jaar garantie regeling
Wat te doen bij een storing?
Natuurlijk kunt u rechtstreeks contact opnemen met de servicedienst van Asko, echter wij geven er de voorkeur aan dat u uw storing bij ons meldt. Dit in verband met het simpele feit dat wij kortere lijnen hebben met de servicedienst van Asko (tegenwoordig onderdeel van ATAG Benelux). U kunt dan ook het beste een mail sturen naar info@deschouwwitgoed.nl of bellen naar telefoonnummer (035) 69 18115. Aangezien De Schouw Witgoed beschikt over een eigen servicedienst, hebben wij de nodige ervaring en zullen wij dan ook allereerst proberen u - indien mogelijk - telefonisch te helpen. Mocht dit niet lukken dan zullen we in overleg met de servicedienst van Asko bepalen hoe we het beste uw storing op kunnen lossen. Hierover zal dan telefonisch contact met u opgenomen worden.
Contactgegevens Asko service dienst:
U kunt desgewenst uw service aanvraag online ingeven via het service formulier op de website van Asko. Telefonisch is de service van Asko te bereiken op nummer 0900 - 543 543 2 (normaal tarief).
Reviews (0)
Product vragen (0)

Wat klanten over ons zeggen...
Top winkel
4 juli 2025
T.N.
Binnen 10 minuten hadden we de wasmachine gekozen. Fijn, we hadden zeker niet de indruk dat de verkoper Rob onze een duur ding wilde aansmeren.
Levering na 2 dagen bezorgd en geïnstalleerd
Lees op trustpilot.nlDuidelijk en snel
23 juni 2025
Rolink
Mijn inductie oven werd snel geleverd en tegen een goede prijs. Op advies van de Schouw had ik er ook een perilex snoer bij besteld, maar bij uitpakken zat deze al aan de oven. 1 telefoontje was voldoende om het geld retour te krijgen.
Lees op trustpilot.nlMakkelijk en klantvriendelijk
18 juni 2025
Frank
Makkelijk bestellen en het werd snel geleverd. Eerst had ik hen nog met een vraag gebeld en die werd snel en duidelijk beantwoord.
Enige min-puntje: Het doorgegeven van het bezorgmoment de dag ervoor werd wat later gedaan dan de uiterste tijd die in de email stond. Het bezorgen was daarentegen wel gewoon weer precies op de tijd zoals afgesproken.
Lees op trustpilot.nl