Smeg S3L090P1

Inbouw koelkast
inbouw koelkast met nis ± 88 cm en sleepdeur montagenis ± 88 cmsleepdeur montage
Grote afbeelding S3L090P1
×

Helaas!

Dit artikel is uit het assortiment.

Bekijk direct welke Smeg koelkast hiervoor de opvolger is.

Wim van De Schouw Witgoed

Tip van De Schouw

Maak het afvoergaatje achterin de koelkast af en toe schoon met een wattenstaafje. Zit het dicht, dan krijg je een laagje water onderin de groentela.
- Wim, De Schouw Witgoed

Nog niet zeker van uw keuze?

Wij denken even met u mee.

Koeling is onze breedste categorie. De eerste vraag bepaalt welk gesprek we voeren - daarna krijgt u alleen de vragen die bij uw apparaat horen.

Welke koeling zoekt u? ›

Deze apparaten komen het dichtst bij wat u zocht

Vergelijk apparaten die bij u passen.

Dit model verkopen wij niet meer. Op basis van de specificaties die u zocht zijn dit de actuele apparaten die er het dichtst bij komen - met het verschil erbij.

Waar let u vooral op?

Wij zetten hier niet één apparaat voorop: deze zijn elk om hun eigen reden goed.

Dit apparaat SMEG koelkast inbouw S3L090P1

SMEG koelkast inbouw S3L090P1

  • Energieklasse A+
  • Zonder vriesgedeelte
  • Sleepdeur

± € 37 per jaar in gebruik *

Het apparaat dat u nu bekijkt - leg de alternatieven hiernaast.

Opvolger INVENTUM koelkast inbouw IKK0882S

INVENTUM koelkast inbouw IKK0882S

  • Energieklasse D
  • Zonder vriesgedeelte
  • Sleepdeur

Zelfde inbouwnis en plaatsing - past op dezelfde plek

  • €20 voordeliger
  • deur omkeerbaar: de deur gaat open naar de kant die in uw keuken uitkomt
  • minder koelruimte (-11 liter, 136 om 147)
Ons advies

€20 goedkoper, maar u levert in op koelruimte.

Bovendien ongeveer €15 per jaar goedkoper in gebruik bij €0,30/kWh.

Weegt dat niet zwaar, dan bespaart u hier verstandig.

€ 379,00 - € 20 goedkoper
Opvolger ETNA koelkast inbouw KKS5088

ETNA koelkast inbouw KKS5088

  • Energieklasse E
  • Zonder vriesgedeelte
  • Sleepdeur

Zelfde inbouwnis en plaatsing - past op dezelfde plek

  • €20 voordeliger
  • SuperCool
  • minder koelruimte (-21 liter, 126 om 147)
  • minder zuinig (label E)
Ons advies

€20 goedkoper, maar u levert in op koelruimte én zuinigheid.

Weegt dat niet zwaar, dan bespaart u hier verstandig.

Verwacht 04-09-2026
€ 379,00 - € 20 goedkoper
Opvolger ETNA koelkast inbouw KKS7088T

ETNA koelkast inbouw KKS7088T

  • Energieklasse D
  • Zonder vriesgedeelte
  • Sleepdeur

Zelfde inbouwnis en plaatsing - past op dezelfde plek

  • touch-bediening
  • ventilatorkoeling
  • €39 duurder
  • minder zuinig (label D)
Ons advies

Kies deze als touch-bediening én ventilatorkoeling voor u zwaarder wegen dan €39 meerprijs.

Weegt zuinigheid voor u zwaarder? Dan blijft uw huidige keuze de betere.

Verwacht 04-09-2026
€ 438,00 + € 39 duurder
Opvolger WHIRLPOOL koelkast inbouw ARG 90712

WHIRLPOOL koelkast inbouw ARG 90712

  • Energieklasse E
  • Zonder vriesgedeelte
  • Sleepdeur

Zelfde inbouwnis en plaatsing - past op dezelfde plek

  • LED-binnenverlichting
  • €50 duurder
  • minder koelruimte (-11 liter, 136 om 147)
Ons advies

Kies deze als LED-binnenverlichting voor u zwaarder weegt dan €50 meerprijs.

Weegt koelruimte voor u zwaarder? Dan blijft uw huidige keuze de betere.

€ 449,00 + € 50 duurder

Staat het juiste apparaat er niet bij? Bekijk alle actuele modellen →

* Geschatte stroomkosten bij € 0,30 per kWh en gemiddeld gebruik - om de apparaten te kunnen vergelijken. Uw eigen tarief kan afwijken.

Beschrijving S3L090P1

De volledige productomschrijving.

Lees verder

De Smeg S3L090P1 is een inbouw koelkast met nis 88 cm. hoog uitgevoerd met een energieklasse A+ label. Deze koelkast heeft een sleepdeur montage systeem waarbij met geleiders beide deuren langs elkaar heen gesleept worden.

De koelkast is verder voorzien van een netto inhoud van 146 liter en heeft heldere en zuinige LED verlichting aan de binnenzijde. Het interieur is uitgevoerd met leggers van veiligheidsglas, een ruime groentelade en degelijke vakken in de binnendeur van transparant kunststof.

Standaard wordt deze Smeg S3L090P1 geleverd als rechtsdraaiende uitvoering, maar desgewenst kan de draairichting omgezet worden naar linksdraaiend.

Past dit apparaat?

De afmetingen en wat u moet weten om dit apparaat te plaatsen - bij elkaar, zonder in de specificaties te graven.

De maten

  • Buitenmaten (h×b×d)874 x 549 x 550 mm.
  • Inbouwmaten (h×b×d)875 x min 545 x min 550 mm.

Installatie

Controleer vóór bestelling de afmetingen en bevestigingssysteem (sleep / deur-op-deur). Pak de koelkast uit en installeer deze volgens de voorschriften. Monteer uw eigen keukendeur(en) op de koelkast. Wacht vervolgens 4 uur voordat u de koelkast aanzet.

Wat kost hij écht?

De aanschafprijs is één ding; wat het apparaat elk jaar verbruikt is het andere.

Een koel-/vriescombinatie staat 24 uur per dag aan - daarom telt het jaarverbruik hier zwaarder dan bij welk ander apparaat ook.

€ 36,90
stroom per jaar (staat 24/7 aan)
€ 369
stroom over 10 jaar
SMEG koelkast inbouw S3L090P1 € 37
Doorsnee koel-/vriescombinatie in ons assortiment € 47

U bespaart aan stroom ± € 10 per jaar - ± € 100 over tien jaar gebruik.

* Aannames: € 0,30 per kWh (het apparaat staat continu aan). Uw eigen tarief kan afwijken; het gaat om de verhouding.

Hoe klinkt hij?

Hier zijn we liever eerlijk dan flatteus.

40 50 60 70 80 DECIBEL dB(A) koelkast ± 40 gesprek ± 60 stofzuiger ± 75 dit apparaat het draaien · 38 dB(A)
dit apparaat

Bij het draaien doet dit apparaat 38 dB(A). Ter vergelijking: een koelkast zoemt op zo'n 40 dB, een gesprek zit rond 60 dB en een stofzuiger op ongeveer 75 dB. Geluidsbeleving is persoonlijk - oordeelt u zelf.

Ons advies. Met 38 dB is dit apparaat wat luider dan gemiddeld (37 dB). Een hoger geluidsniveau gaat vaak samen met een lagere prijs - soms een bewuste keuze.

Komt het apparaat in de woonruimte of een open keuken? Bel 035 691 8115 of plan een afspraak in de showroom - we bespreken graag wat in uw situatie het beste past.

Gekocht bij De Schouw - dan staat er iemand voor u klaar

Onze service, garantie en wat klanten van dit model vinden.

  • Familiebedrijf sinds 1936 - in 2026 negentig jaar witgoed leveren, plaatsen en repareren vanuit Bussum.
  • Eigen bezorgdienst, eigen monteurs, eigen servicedienst - wij plaatsen én repareren zelf, met mensen in vaste dienst.
  • Ook na de koop bereikbaar - één telefoontje naar de zaak en u spreekt iemand die het apparaat kent, geen callcenter.

Uit onze winkelreviews

Keurig op tijd geleverd, oude machine mee, en de monteur nam rustig de tijd voor uitleg.Trustpilot-review over De Schouw - bezorging & installatie

Specificaties

Alle technische gegevens op een rij.

Model
Koelkast
Energieklasse
Energieklasse A+
Soort
koelkast
Deur montage inbouw
Sleepdeur
Uitvoering
Inbouw
Positie vriesgedeelte
Zonder vriesgedeelte
Inhoud koelgedeelte (liters)
147,00
Nishoogte inbouw (cm)
± 88 cm

Info van fabrikant

Wat de fabrikant over dit model en de serie vertelt.

Smeg apparatuur Onze productspecialisten hebben de belangrijkste eigenschappen van de fabrikant overgenomen en voor u op een rij gezet:

Smeg S3L090P1 koelkast

- Integreerbare koelkast zonder vriesvak
- Energieklasse A+
- Nismaat 88 cm
- "Railgeleiding"
- Totale bruto inhoud: 147 liter
- Regelbare thermostaat

Koelgedeelte:
- Netto inhoud: 146 liter
- 4 glazen leggers, waarvan 3 verstelbaar
- 1 groente-/fruitlade
- LED binnenverlichting
- Binnendeur v.v. 4 compartimenten

Jaarlijks energieverbruik: 123 kWh
Geluidsniveau: 38 dB(A)
Aansluitwaarde: 80 W

Garantie

De garantieperiode en voorwaarden.

Op een SMEG koelkast inbouw S3L090P1 ontvangt u 2 jaar garantie. Deze garantie heeft in de eerste twee jaar betrekking op het volledige pakket dus voorrijkosten, arbeidsloon en eventueel te gebruiken onderdelen.

Wat valt er niet onder deze garantie?
Storingen voortkomend uit gebruikersfouten en kunststof onderdelen vallen niet onder de garantie.

Wat te doen bij een storing?
Als u een storing heeft kunt u het beste contact met ons opnemen per mail info@deschouwwitgoed.nl of telefonisch op nummer (035) 69 18115. Aangezien De Schouw Witgoed beschikt over een eigen service dienst hebben wij de nodige ervaring en zullen wij dan ook allereerst proberen u - indien mogelijk - telefonisch te helpen. Mocht dit niet lukken dan zullen wij contact opnemen met de service dienst van SMEG Nederland en uw storing bespreken. U zult vervolgens gebeld worden voor het maken van een afspraak voor bezoek van de monteur. Of - indien de storing eenvoudig zelf te verhelpen is - zult u gebeld worden om uit te leggen welke stappen u zelf kunt ondernemen.

Contactgegevens SMEG service dienst:
Desgewenst kunt u ook zelf rechtstreeks contact opnemen met SMEG Nederland. Per telefoon op (020) 44 90 120 en kiest u vervolgens in het menu optie 4 of per mail service@smeg.nl.

Optioneel: 5 jaar garantie bij aankoop van 4 of meer SMEG inbouw apparaten
Bij aankoop van 4 of meer Smeg apparaten (m.u.v. outlet producten, kranen, spoelbakken, klein huishoudelijk en accessoires) in één aankoop biedt Smeg u een gratis verlenging van de garantieperiode van 2 naar 5 jaar. Een fornuis geldt hierbij voor 2 apparaten, dus als u een fornuis set met afzuigkap uitgezocht heeft en u kiest ook voor een Smeg inbouw vaatwasser dan ontvangt u al 5 jaar garantie ! In deze verlenging zijn onderdelen, arbeidsloon en voorrijkosten inbegrepen. Na het tweede jaar worden bij een reparatiebezoek uitsluitend de op dat moment geldende administratiekosten in rekening gebracht.

U kunt van deze garantie gebruik maken, mits u (zelf) de apparatuur binnen één maand na factuurdatum, registreert door middel van onderstaand garantie link: Registratie voor 5 jaar garantie van Smeg

Downloads

Handleiding, energielabel en documenten.

Hieronder vindt u officiële documentatie bij dit product (pdf bestanden).



Vragen over dit apparaat (0)

Gesteld door klanten, beantwoord door een collega van De Schouw.

Twijfelt u over de maat of de aansluiting? Een collega van De Schouw leest uw vraag en typt zelf het antwoord.

Stel uw vraag over dit apparaat

Vandaag antwoord nodig? Bel 035 691 8115.

Stel uw vraag over dit apparaat

Er zijn nog geen vragen gesteld over dit product - u bent de eerste.

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google Privacybeleid en de Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

Betaalmethodes
Uitstekend Op basis van 3.825 reviews
Jaimy, 7 augustus Fijn meegedacht en netjes opgelost! Wij hadden een diepvrieskist besteld waarvan de levertijd ongeveer 2 weken zou zijn. Later zagen we in ons account dat dat 2 maanden was geworden! Zolang zonder diepvriezer vonden wij niet handig en na een belletje werd er meegezocht naar een oplossing. Zij hebben de leverancier gebeld voor een eventueel andere optie:Anderhalve week stond onze (andere)nieuwe vriezer er! Heel erg blij mee! William Klaassen, 29 juli Was prima verzorgd ook de bezorging Was prima verzorgd ook de bezichtiging alles volgens afspraak Gerwin Veerman, 1 augustus Goed personeel en servive! Ben Hooper, 24 juli Prima service eindelijk een bedrijf… Prima service eindelijk een bedrijf waar je iemand persoonlijk spreekt, prima artikelen tegen een goede prijs,afwikkeling en bezorging zijn perfect in orde, vriendelijk Fred Piepenbrock, 29 juli Netjes en op tijd afgeleverd en… Netjes en op tijd afgeleverd en geïnstalleerd JACQUES de Bot, 1 juli Komt afspraken keurig na Cor Koren, 3 juli Dik tevreden. Alles verliep correct. Op tijd, goed product, en op plaats gezet. Boudewijn van den Bergh, 17 juli Eerst check oude machine op korte… Eerst check oude machine op korte termijn gerealiseerd Vervolgens goed advies in de winkel En direct koop en afspraak om te leveren Telefonisch contact om de trommel iets beter af te stellen Afspraak gemaakt Kortom totaal advies en service R.M, 29 juni Goed bedrijf Goed bedrijf, goede afspraken mee te maken. Prima levering. Keurig afgeleverd Een aanrader. Prima telefonisch geholpen tijden de bestelling. W. Bos, 9 juli Snel gereageerd Snel gereageerd, goede prijs, keurige installatie Tineke Rovers, 15 juli Top service! Gisteren met de Schouw gebeld. Mijn wasmachine van slechts 1 jaar oud had allerlei kuren! Werd door een uiterst vriendelijke vrouw, die blijkbaar al met pensioen was, geholpen! Ze heeft me heel rustig door het programma geleid om te kijken , waar het ev. aan kon liggen. En ze had helemaal gelijk, dat,, eenzame badmat je, was de schuldige! Vanochtend deed mijn machine het weer als vanouds! Hartelijk bedankt voor de geweldige service! Hans Jakma, 16 juli Fijne en zelfstandige witgoed zaak. Prettige zelfstandige witgoed zaak met eigen bezorg-en technische dienst en concurrerende prijzen. Snelle afhandeling en bezorging door eigen personeel.

Houd mij op de hoogte

Laat uw e-mailadres achter en wij mailen u zodra dit product weer op voorraad is.