Om de kwaliteit te onderstrepen ontvangt u bij aankoop van de KUPPERSBUSCH afzuigkap rvs KD12550.1GE 2 jaar volledig + 3 jaar onderdelen garantie! De eerste 2 jaar periode betreft de volledige dekking van voorrijkosten, arbeidsloon en onderdelen. In het 3e t/m het 5e jaar betaald u alleen de voorrijkosten bij het bezoek van de monteur.
Wat valt er niet onder deze garantie?
Storingen voortkomend uit gebruikersfouten en kunststof onderdelen vallen niet onder de garantie.
Wat te doen bij een storing?
Natuurlijk kunt u rechtstreeks contact opnemen met Kuppersbusch, echter wij geven er de voorkeur aan dat u uw storing bij ons meldt. Dit in verband met het simpele feit dat wij kortere lijnen met hen hebben en in deze graag iets voor u willen betekenen. U kunt dan ook het beste een mail sturen naar info@deschouwwitgoed.nl of bellen naar telefoonnummer (035) 69 18115. Aangezien De Schouw Witgoed beschikt over een eigen servicedienst, hebben wij de nodige ervaring en zullen wij dan ook allereerst proberen u - indien mogelijk - telefonisch te helpen. Mocht dit niet lukken dan zullen we in overleg met Kuppersbusch bepalen hoe we het beste uw storing op kunnen lossen.
Contactgegevens KUPPERSBUSCH service dienst:
U kunt desgewenst uw service aanvraag per e-mail ingeven via het info@witgoedreparaties.nl. Telefonisch is de servicedienst van Kuppersbusch in Nederland te bereiken op nummer (085) 160 55 10
Beschrijving KD12550.1GE
Lees verder
De Kuppersbusch KD12550.1GE is een 120 cm. brede wandmodel afzuigkap uitgevoerd in het roestvrijstaal. Deze strakke afzuigkap heeft een blokmodel design en is uitgevoerd met een vermogen van 625 m3/uur.
De afzuigkap heeft een digitaal display aan de voorzijde waarin het vermogen wordt weergegeven. Daarmee kunt u eenvoudig de vier verschillende snelheden instellen. Tevens is het mogelijk de LED verlichting in/uit te schakelen en wordt de dagtijd op het display weergegeven (in stand-by stand).
De afzuigkap heeft een digitaal display aan de voorzijde waarin het vermogen wordt weergegeven. Daarmee kunt u eenvoudig de vier verschillende snelheden instellen. Tevens is het mogelijk de LED verlichting in/uit te schakelen en wordt de dagtijd op het display weergegeven (in stand-by stand).
Info van fabrikant

Uitvoering:
- Glas afdekking aan de onder en bovenkant (zwart)
- Ventilatievermogen met afvoer volgens Richtlijn 2010/30/EU: max. gebruiksstand 375 m³/h, Intensiefstand 625 m³/h
- Display met dagtijd en vermogens aanduiding
- 4 vermogensstanden (intensief incl.)
- Naventilatie
- Metalen vetfilters
- Aanpassing aan de hoogte van het plafond door telescooppijp
- Kan naar recirculatie worden omgebouwd (zie accessoires)
Technische gegevens:
- Aansluitwaarde: 286 W
- Afmetingen van het toestel b x h x d ca. 1200 x 673-1.148 x 500 mm
- Aansluiting voor luchtafvoer Ø 150 mm
Accessoires:
- Koolstoffilter, Acc. nr. 9018, €58
Specificaties
Afzuigcapaciteit (m3)
625,00
Breedte afzuigkap (cm)
120,00
Optie: te gebruiken voor recirculatie met koolstoffilters
EAN
4037321024428
Merk
Kuppersbusch
Soort
afzuigkap
Kleur
Rvs
Kenmerken afzuigkap
LED verlichting, Plat blokmodel uitvoering, Uitvoering met glas
Uitleg over recirculatie
Deze afzuigkap is desgewenst te gebruiken als recirculatie afzuigkap. Plaats hiervoor de koolstoffilters (apart bestellen) volgens de instructies in de afzuigkap. De lucht wordt nu aangezogen, door de filters 'gereinigd' en dan teruggeblazen in uw keuken
Installatie
Controleer vóór bestelling de afmetingen aan de hand van de maattekening. Let hierbij ook op plaats & de diameter van het afvoerkanaal. Monteer de afzuigkap volgens de montage handleiding en sluit vervolgens het afvoerkanaal aan.
Buitenmaten ( h x b x d )
625-1100 x 1200 x 500 mm.
Garantie
Reviews (0)
Alternatieven
Best verkocht in klasse
Ander merk of kleur
Huidig product
Product vragen (0)

Wat klanten over ons zeggen...
-
Vakkundige en vriendelijke medewerkster…
3 mei 2025
M.N.
Vakkundige en vriendelijke medewerkster en supersnel een combimagnetron geleverd en geïnstalleerd. Dit alles binnen één dag..
Lees op trustpilot.nl -
Inbouw koelkast is geleverd zoals…
1 mei 2025
Mark Peters
Inbouw koelkast is geleverd zoals besteld, maar bleek (mijn fout) niet de juiste maat. De Schouw heeft prima mee gewerkt om te corrigeren en in tweede instantie een goed alternatief geleverd. Bedankt voor het meedenken.
Lees op trustpilot.nl -
Vriendelijke monteurs die op tijd…
1 mei 2025
Michael Heemskerk
Vriendelijke monteurs die op tijd waren. Ik had de verkeerde lengte gasslang besteld maar gelukkig hadden ze ook nog andere lengtes meegenomen. Keurig alles gemonteerd en oude fornuis meegenomen. Klasse!!
Lees op trustpilot.nl