ATAG / ETNA / PELGRIM PlasmaMade plasmafilter HF4001
Algemene informatie:
- Plasmafilter t.b.v. recirculatie
Beschrijving HF4001
Lees verder
De ATAG / ETNA / PELGRIM PlasmaMade HF4001 zuivert de lucht middels een natuurlijke moleculaire reactie. Het zorgt ervoor dat geuren geneutraliseerd worden en de lucht wordt gefilterd en gereinigd. Het PlasmaMade filter gaat 10 tot 15 jaar mee en draagt bij aan een gezonde luchtkwaliteit.
Info van fabrikant
Specificaties
Productcode fabrikant
735383
Merk
ATAG / ETNA / PELGRIM
Soort
plasmafilter
Buitenmaten ( h x b x d )
265 x 177 x 177 mm.
Reviews (0)
Product vragen (0)
Overtuigd?
€
599,00
Wat klanten over ons zeggen...
-
Super!
1 november 2023
ManonB
Eerst een koelkast besteld. Helemaal soepel en goed verlopen! Super hulp van de mannen van De Schouw!Super!
1 november 2023
ManonB
Door de goede zorgen ook een vaatwasser besteld en opnieuw super gedaan! Bedankt!
Lees op trustpilot.nl -
Servicemonteurs hebben ons uitstekend geholpen!
31 oktober 2023
Shurandy Angel
Ik werd opgebeld door De Schouw omdat de levering op de aangegeven datum niet haalbaar voor ze was, maar wel een dag later en toen de monteurs langskwamen - twee broers - deden ze hun uiterste best ons goed te helpen en ze gingen pas weg toen ik zei dat wij tevreden waren. Uitstekende service van uitstekende mannen.
Ik raad ze zeker aan.
Lees op trustpilot.nl -
Kwaliteit / deskundig en klantvriendelijk
29 oktober 2023
Bernard F.
Wederom ( ! ) alles op tijd en correct geleverd en conform afspraak ! Wat ook belangrijk is te weten dat er twee vrolijke ( komen met een lach binnen ( en hoeven ook niet meteen te beginnen met koffie of iets anders :) deskundige vakmensen het hebben geïnstalleerd. Ze werken ook als team goed samen waarbij 1 onopvallend en vriendelijk in de lead was Ook het contact met de winkel /verkoop en financiële afdeling en adviseurs van de Schouw Witgoed altijd goed.
Lees op trustpilot.nl