Atag ACC6711DB

accessoire
× Grote afbeelding ACC6711DB
×

Beschrijving ACC6711DB

Lees verder

De ATAG ACC6711DB is een slim hulpstuk, ontwikkeld om het mogelijk te maken volledig geïntegreerde vaatwassers (dat zijn inbouw vaatwassers waarbij de bediening bovenop de deur zit) nu ook geschikt te maken als half geïntegreerde uitvoering. (dat is een vaatwasser waarbij het bedieningspaneel aan de voorzijde zit, ongeveer 11 cm. hoog)

Mocht uw huidige vaatwasser dus de bediening aan de voorzijde hebben (een bedieningspaneel van ongeveer 10-14 cm. hoog aan de bovenzijde van de deur) dan kunt u bij aanschaf van dit accessoire hier gewoon een volledig geïntegreerde ATAG of ASKO inbouw vaatwasser voor bestellen.

LET OP: dit accessoire is alleen geschikt voor de ATAG of ASKO volledig geïntegreerde inbouw vaatwassers en dus niet voor een ander merk !!

Info van fabrikant

Atag apparatuur Onze productspecialisten hebben de belangrijkste eigenschappen van de fabrikant overgenomen en voor u op een rij gezet:

Atag ACC6711DB los bedieningspaneel roestvrijstaal

Specificaties

Visibility
Catalogus, zoeken
Soort
accessoire

Reviews (0)

Loading...
Wacht a.u.b...

Er zijn nog geen reviews over dit product

Product vragen (0)

Er zijn nog geen vragen gesteld over dit product.


Stel uw eigen vraag
Betaalmethodes


Wat klanten over ons zeggen...

  • Beoordeling Gewoon ouderwetse service

    9 april 2026
    Tony van den Berg


    Het artikel wat ik besteld heb kwam beschadigd en onbruikbaar aan. Na een telefoontje naar De Schouw Witgoed werd direct toegezegd het artikel te vervangen. Enkele dagen later had ik het in huis, en beter verpakt dan de eerste keer. Top!
    Lees op trustpilot.nl
  • Beoordeling Goede bezorgservice en er was een…

    1 mei 2026
    Marian


    Goede bezorgservice en er was een stenen bevestigings stukje gebroken. Gebeld en meteen een nieuwe volgende dag in huis! Kortom, top!
    Lees op trustpilot.nl
  • Beoordeling Installatie vaatwasser

    2 mei 2026
    Felix


    Afvoerslang vaatwasser kon niet aangesloten worden vanwege de constructie. Ze gaven duidelijke tips hoe ik er voor kon zorgen dat ze er wel bij konden komen en dat ik dan weer kon bellen om de slang aan te laten sluiten. Geweldige service en behulpzaam en vriendelijk personeel.
    Lees op trustpilot.nl