Aanvinken bij dit product te bestellen of Alles selecteren
BESCHRIJVING
typenummer DC7583
Wit
Veel mensen hebben de indruk dat een droogkast en een droogautomaat hetzelfde werk doen, maar dat is niet het geval. Een droogkast droogt natte en vochtige kleding zoals schoenen, laarzen, handschoenen, hoeden en vele andere dingen zonder dat deze gewassen hoeven te worden.
Een droogkast droogt ook wasgoed, dat niet in een droogautomaat mag worden gedroogd. Sommige kleren moeten zeker niet in een droogautomaat worden gedroogd als ze hun oorspronkelijke vorm moeten houden. Onze nieuwe droogkasten zijn verrassend ruim, gelijk aan 16 meter waslijn!
Wij willen ook graag een klein misverstand uit de wereld helpen. Droogkasten zijn zeer energiezuinig! En als laatste, maar niet minder belangrijk: ook onze droogkasten sluiten qua design aan bij onze was- en droogautomaten. Dit alles om u een mooi uitziende wasruimte te bezorgen.
MODEL
Kleur: wit
Hoogte: 173 cm
PROGRAMMA’S
Normale temperatuur, lage temperatuur, ventileren
CAPACITEIT
3,5 kilo wasgoed (katoen), capaciteit om lucht te ontvochtigen: 17,5 g/min, capaciteit vergelijkbaar met 16 meter waslijn, capaciteit ventileren: 200 m3/u
MILIEU
Energieverbruik bij normaal programma 0,7 kWh/kilo wasgoed, componenten geschikt voor
recycling
COMFORT
Timer: tot 4 uur, stang voor kleerhangers, schoenenrek, deurhanger, houder voor handschoenen
VEILIGHEID
Beveiliging voor oververhitting. Als de temperatuur in de droogkast op een te hoog niveau komt, schakelt deze automatisch uit.
* deur is van TouchProof roestvrijstaal. Zijwanden in titaniumkleur
SPECIFICATIES
| Productnummer | DC7583 |
| EAN code | 7330095605518 |
| Buitenmaten ( h x b x d ) | 1840 x 595 x 595 mm. |
| Type | Droogkast |
| Trommelverlichting | |
| Kleur | Wit |
| Uitgestelde starttijd | |
| Weergave resttijd indicatie | |
| Energieverbruik | zeer zuinig |
| Wolprogramma | |
| Anti-kreukfase | |
| Zoemer | |
| Merk | ASKO |
| Extra kenmerken | Te monteren / bevestigen aan de muur |
| Draairichting deur | Rechtsdraaiend, om te zetten naar linksdraaiend |
| Model uit (land) | Officieel Nederlands model wasdroger |
| Mogelijkheid condenswater via afvoer | |
| Plaatsing op wasmachine mogelijk | |
| Installatie | Haal de droogkast uit de verpakking en zet deze op de plaats. Aanbevolen wordt de droogkast vast te zetten. Sluit vervolgens het elektra aan. Voor kleine ruimtes is het tevens nodig de afvoer (diameter 10 cm.) op een uitgang naar buiten aan te sluiten. |
ALTERNATIEVEN
REVIEWS
-
Deze moet je kopen ! Review door Koelewijn
Prestaties Goede prijs / kwaliteitverhouding? Totaal Design / vormgeving / eenvoudig te installeren Gebruikersgemak (bediening) Onvoorstelbaar goed. Had nooit verwacht dat dit zo'n verschil zou maken. We hebben een slagerij en ook voor de zaak moeten wij diverse kledingstukken wassen.
Voorheen draaide er bij ons twee drogers en hing er vervolgens ook nog een wasrek met kleding te drogen. Met de droogkast zijn we van bijna al deze rompslomp af.
Officieel moet je deze droogkast aansluiten op de afvoer naar buiten, maar wij hebben hem in de hoek in de schuur geplaatst. Geen enkel probleem en de schuur wordt er zelfs nog een beetje lekker warm van.
Kortom echt een aanrader! (Geplaatst op 24-12-11)
DOWNLOADS
PRODUCTVRAGEN
Vragen over ASKO droogkast DC7583
Nog geen vragen gesteld
GARANTIE
De service bij het Zweedse merk ASKO staat hoog in het vaandel. Een van de redenen waarom ASKO u - in samenwerking met De Schouw Witgoed - 5 jaar garantie geeft op de ASKO droogkast DC7583. Deze garantie betreft de volledige dekking van voorrijkosten, arbeidsloon en materiaal. Slechts in het 3e t/m 5e jaar betaald u alleen de voorrijkosten.
Wat valt er niet onder deze garantie?
Storingen voortkomend uit gebruikersfouten en kunststof onderdelen vallen niet onder de garantie.
Aanvragen
Bij de ASKO droogkast DC7583 zit een registratiekaart bij de gebruiksaanwijzing in. U dient deze registratie kaart in te vullen voor het verkrijgen van de 5 jaar garantie (gratis). Tevens is het mogelijk om de registratie online uit te voeren door middel van het registratieformulier op de website van ASKO Nederland.
Wat te doen bij een storing?
Natuurlijk kunt u rechtstreeks contact opnemen met ASKO Nederland, echter wij geven er de voorkeur aan dat u uw storing bij ons meldt. Dit in verband met het simpele feit dat wij kortere lijnen hebben en in deze graag iets voor u willen betekenen. U kunt dan ook het beste een mail sturen naar info@deschouwwitgoed.nl of bellen naar teleofonnummer (035) 69 18115.
Aangezien De Schouw Witgoed beschikt over een eigen service dienst hebben wij de nodige ervaring en zullen wij dan ook allereerst proberen u - indien mogelijk - telefonisch te helpen. Mocht dit niet lukken dan zullen we in overleg met ASKO Nederland bepalen hoe we het beste en het snelste uw storing op kunnen lossen. Hierover zullen we telefonisch contact met u opnemen.
Contactgegevens ASKO service dienst:
U kunt desgewenst uw service aanvraag online ingeven via het service formulier op de website van ASKO Nederland. Telefonisch is ASKO te bereiken op nummer (038) 385 40 26.




