AEG ProSteam 88800 droogt, ontkreukt en stoomt kleding

Dit bericht is geplaatst op 7 februari 2008 om 10:56. © www.deschouwwitgoed.nl

De ProSteam van AEG is een innovatieve condensdroger die gebruik maakt van een revolutionaire technologie: met behulp van stoom kreukels en vouwen in kleding voor het strijken te minimaliseren. Het resultaat? De strijkresultaten worden met 30% verbeterd en de eigenlijke strijktijd wordt met 50% gereduceerd.

AEG ProSteam Lavatherm 88800 verbetert strijkresultaten met 30% in de helft van de tijd

Onderzoek heeft aangetoond dat strijken de minst geliefde huishoudelijke taak is omdat het handigheid, techniek en een hoop tijd en moeite vereist om een goed resultaat te krijgen. Met de speciale ProSteam programma’s kan de helft van de behandelde kleding zonder strijken worden gedragen.

De ProSteam-droogautomaat is ontworpen om sneller een perfect strijkresultaat mogelijk te maken. Onafhankelijk onderzoek door de Universiteit van Bonn in Duitsland heeft uitgewezen dat het gebruik van de ProSteam-droger voorafgaand aan het strijken, 30% betere resultaten geeft terwijl het 50% minder tijd kost. Het apparaat ontkreukt kleding dankzij een unieke combinatie van een krachtige stoominjectie, een zachte luchtstroom en gecontroleerde trommelbewegingen. De stoom wordt gevormd door het water dat is gecondenseerd tijdens het droogproces.

4 stoomprogramma’s

De AEG ProSteam droger heeft 4 stoomprogramma’s. Deze stoomprogramma’s kunnen worden gebruikt voor natte en droge kleding. Want de slimme technologie van de ProSteam droger meet automatisch of het wasgoed in de trommel droog is. Zo niet, dan voert hij eerst een droogprogramma uit.

Daarnaast beschikt de ProSteam droger over 3 opfris programma’s om reeds gedragen kleding die nog niet hoeft te worden gewassen, op te frissen door ongewenste geuren (zoals sigarettenrook) en vouwen te verwijderen. De 3 opfrisprogramma’s – voor wollen, zakelijke en vrijetijdskleding – werken zonder hulp van chemicaliën en reduceren het aantal bezoeken aan de stomerij.

Bovendien is de AEG ProSteam droger snel en efficiënt. Een stoomcyclus duurt normaal gesproken minder dan 20 minuten en verbruikt 0,2 kWh. En dat is net zo weinig als het gemiddelde verbruik van een strijkijzer.






Reageren?

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.